ZIMOWA WYPRZEDAŻ DO -50% | Zamów dziś z gwarancją dostawy jutro!

Wzrost modela:

Etui Tasmanian Tiger Tool Pocket M - Coyote Brown

Ocena:
100% of 100
Produkt archiwalny
Do góry

Uniwersalne etui wykonane z wytrzymałej i odpornej na uszkodzenia Cordury 700D. Umożliwia bezpieczne przenoszenie noży składanych, scyzoryków, multitooli i latarek.

Klapa z klamrą zabezpiecza zawartość i zapewnia szybki dostęp. Taśma MOLLE umożliwia mocowanie etui do pasa, kamizelki, plecaka lub innych elementów oporządzenia wyposażonych w system MOLLE/PALS.

Dane techniczne
Kolor: Coyote Brown
Materiał: Cordura 700D
Wymiary: 120 x 50 x 20 mm
Waga: 65 g
Producent: Tasmanian Tiger, Niemcy

Tasmanian Tiger


Militaria.pl jest dealerem premium marki Tasmanian Tiger.


Tasmanian Tiger to niemiecka marka specjalizująca się w produkcji profesjonalnego sprzętu taktycznego dla wojska, policji i służb ratowniczych. Powstała w 1999 roku jako część firmy Tatonka GmbH i od początku stawia na najwyższą jakość, precyzję wykonania oraz pełną kontrolę nad procesem produkcji. W jej ofercie znajdują się plecaki bojowe, kamizelki taktyczne, torby medyczne, ładownice i akcesoria w systemie MOLLE. Nazwa marki nawiązuje do wymarłego tygrysa tasmańskiego - symbolu siły, wytrzymałości i zdolności adaptacji. Produkty Tasmanian Tiger są cenione przez profesjonalistów na całym świecie i uznawane za synonim sprzętu, na którym można polegać w każdej sytuacji.

Więcej informacji
EAN 4013236044058
Kod producenta 7694.346.UNI
Producent Tasmanian Tiger

Opinie ze zdjęciami

Podsumowanie opinii

Przygotowane automatycznie na podstawie opinii

Liczba opinii: 3

  1. M... Opinia potwierdzona zakupem
    100%

    Pasuje do latarki armytec ELF C2 jakość wykonania bardzo dobra dzięki systemowi molle jest wiele możliwości do zamocowania do plecaka paska czy w inny sposób

  2. E... Opinia potwierdzona zakupem
    100%

    Etui TT zakupione do przechowywania i przenoszenia multitoola victorinox. Solidne etui, mocny materiał z konretną regulowaną klamrą. Ten rozmiar zwrócony, a pasował rozmiar S. Spełnia swoją funkcję i zabezpieczenie toola wzorowo.

  3. T... Opinia potwierdzona zakupem
    100%

    Co do realizacji zamówienia: błyskawicznie. Co do towaru: etui świetnie wykonane, w rozmiarze takim, o jaki mi chodziło. Mój Leatherman Super Tool 300 pasuje idealnie - jak na niego szyty. Najbardziej zależało mi na szybkim zapięciu etui na pasie, bez zbędnego przeciągania paska - i to jest super.

Brak opinii