No cóż - nie testowany ani na ludziach ani zwierzętach ale za to 5.3 mln skowilii budzi duży respekt. Duża butla, wygodna rączka. Wydaje się być to doskonały produkt. Jakość FOX mimo że nie testowany wiem, że mnie nie zawiedzie.
Bardzo ostry gaz pieprzowy na zwierzęta o natychmiastowym działaniu. Pozwala skutecznie obronić się przed przed atakiem agresywnego psa lub innego agresywnego zwierzęcia. Środkiem drażniącym jest wysokiej jakości kapsaicyna o zwiększonym stężeniu (4%) i ostrości aż 5 300 000 SHU. Gaz jest nietoksyczny i nie stanowi zagrożenia dla środowiska. Jest bezpieczny dla zwierząt, odstrasza je skutecznie nie wyrządzając im krzywdy.
Gaz pieprzowy z dodatkową etykietą na rynek niemiecki. Można go legalnie posiadać i nosić także na terenie Niemiec. Etykiety mogą się różnić w zależności od partii, gazy są wysyłane losowo.
Pozwala skutecznie obronić się przed atakującym psem lub innym agresywnym zwierzęciem. W składzie znajduje się barwnik UV. Niski procent OC zapewnia krótszy czas dekontaminacji (odkażania).
Dysza wyrzuca substancję drażniącą w formie stożka (chmury), ułatwiając trafienie szybko poruszającego się zwierzęcia. Pojemnik wyposażono w blokadę Flip-Top, która zabezpiecza przed niekontrolowanym rozpyleniem.
Gazy pieprzowe są nietoksyczne i bezpieczne dla środowiska naturalnego.
Dane techniczne
Pojemność: 340 ml
Zawartość OC: 4%
Moc: 5 300 000 SHU
Przeznaczenie: agresywne zwierzęta
Rodzaj rozpylenia: stożek (chmura)
Ilość półsekundowych rozpyleń: 50
Skuteczny zasięg: do 5 metrów
Wysokość pojemnika: 230 mm
Średnica pojemnika: 65 mm
Waga: 630 g
Producent: Fox Labs International, USA
Militaria.pl jest dystrybutorem marki Fox Labs.
Fox Labs to amerykański producent gazów pieprzowych, uznawanych za jedne z najskuteczniejszych na świecie. Ich formuły, o ostrości sięgającej 5,3 miliona SHU, zapewniają błyskawiczne działanie nawet wobec osób pod wpływem środków odurzających. Produkty Fox Labs są stosowane przez służby mundurowe, a także dostępne dla osób prywatnych, oferując skuteczną ochronę w sytuacjach zagrożenia.
| Pojemność | 340 ml |
|---|---|
| Forma wyrzutu mieszanki | stożek |
| Zasięg skuteczny do | 5 m |
| Stężenie substancji drażniącej OC | 4 % |
| Zawartość kapsaicynoidów w OC | % |
| Ostrość OC w skali Scoville'a | 5,3 mln SHU |
| Zawartość kapsaicynoidów w mieszance | % |
| Wysokość pojemnika | 230 mm |
| Szerokość pojemnika | 65 mm |
| Wartość jednostkowa | 340 ml |
| Dioda LED | Nie |
| Mocowanie w zestawie | Nie |
| Waga | 630 g |
| Kraj produkcji | USA |
| EAN | 5907049004417 |
| Kod producenta | PG124FDB DE |
| Producent | Fox Labs International |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 1
Brak opinii