Sprężynowa replika karabiny snajperskiego MB01 wykonana została z metalu i tworzywa. Metalu użyto do wytworzenia zespołu lufy i zamka oraz drobnych elementów. Z wytrzymałego tworzywa wykonane zostało całe łoże. Metalowe elementy poddane zostały procesowi anodyzacji.
Kolba karabinu posiada gumową stopkę, jej ergonomia pozwoli wygodnie składać się do strzału. Regulowana poduszka policzkowa pozwala ustawić jej wysokość w zależności od używanej lunety i montażu. Dodatkowo nad zamkiem znajduje się szyna montażowa RIS 22 mm, do której można przymocować lunetę lub inne urządzenie optoelektroniczne.
Wysoka prędkość początkowa wynosząca 400 FPS oraz długa lufa sprawiają, że MB01 jest celny nawet na dystansie 60 metrów, dzięki czemu stanowi doskonały wybór dla airsoftowego snajpera.
Do karabinu został dołączony magazynek typu Low-cap o pojemności 35 kulek.
W zestawie znajduje się:
- replika,
- magazynek.
Dane techniczne
Materiał: metal i tworzywo sztuczne
Długość lufy: 470 mm
Długość całkowita: 1145 mm
Waga: 2620 g
Kolor: oliwkowy
Napęd: sprężynowy
Prędkość początkowa: 400 FPS
Hop-up: jest, regulowany
Rodzaj magazynka: Low-cap
Pojemność magazynka: 35 kulek
Producent: WELL
| Wzorowany na | L96 |
|---|---|
| Napęd repliki | Sprężynowy |
| Prędkość wylotowa | 400 fps |
| Zasięg celnego strzału | Do 60 m |
| Rodzaj magazynka | Low-cap |
| Pojemność magazynka | 35 kulek kalibru 6mm |
| Gearbox | Standardowy |
| Korpus | Metal i polimer |
| Długość całkowita | 1145 mm |
| Waga | 2620 g |
| EAN | 5902543053701 |
| Kod producenta | WEL-03-016971 |
| Producent | WELL |
| EAN |