Dobra podstawa pod tuning, albo pierwszy karabin dla nowicjusza. Przyzwoite osiągi i całkiem dobre tworzywo korpusu, spasowane jak trzeba
Sprężynowa replika karabinu snajperskiego Warrior I wykonana została z metalu i tworzywa. Metalu użyto do wytworzenia zespołu lufy i zamka oraz drobnych elementów. Z wytrzymałego tworzywa wykonane zostało całe łoże.
Kolba karabinu wyposażona została w regulowaną poduszkę policzkową, której wysokość można ustawić w zależności od używanej lunety i montażu. Dodatkowo nad zamkiem znajduje się szyna montażowa RIS 22 mm, do której można przymocować lunetę lub inne urządzenie optoelektroniczne.
Wysoka prędkość początkowa wynosząca 400 FPS oraz długa lufa sprawiają, że karabin jest celny nawet na dystansie 50 metrów, dzięki czemu stanowi doskonały wybór dla airsoftowego snajpera.
W zestawie znajduje się:
- replika
- magazynek,
- klucz imbusowy.
Dane techniczne
Materiał: metal i tworzywo sztuczne
Długość lufy: 509 mm
Długość całkowita: 1150 mm
Waga: 3285 g
Kolor: czarny
Napęd: sprężynowy
Prędkość początkowa: 400 FPS
Hop-up: jest, regulowany
Rodzaj magazynka: Low-cap
Pojemność magazynka: 25 kulek
Producent: WELL
| Wzorowany na | L96 |
|---|---|
| Napęd repliki | Sprężynowy |
| Prędkość wylotowa | 400 fps |
| Zasięg celnego strzału | Do 50 m |
| Rodzaj magazynka | Low-cap |
| Pojemność magazynka | 25 kulek kalibru 6mm |
| Gearbox | Standardowy |
| Korpus | Metal i polimer |
| Długość całkowita | 1150 mm |
| Waga | 3285 g |
| EAN | 5902543050151 |
| Kod producenta | WEL-03-000112 |
| Producent | WELL |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 4
-
-
Dobra baza pod tuning, na stocku też można się fajnie zabawić, niewygodny uchwyt, lecz po jego obróbce jest znośnie
-
Bardzo ciężka , przy dobrym celowniku z 25 metrów przebija puszkę na wylot a przy 35 kulki zostają w środku. Polecam , warto dokupić lunetę ( brak w zestawie)
-
ciężka, bardzo dobre wykonanie , daleki zasięg polecam
Brak opinii