Bardzo dobry karabin snajperski minus jest taki że zdarza się ze magazynek się zatnie ale to nic takiego polecam.
Replika karabinu snajperskiego MB-03D firmy Well. Karabin został wykonany z metalu i odpornego na uszkodzenia tworzywa jakim jest ABS. Z metalu wykonano tu lufę zewnętrzną, zamek i dźwignie przeładowania, szyny RIS oraz spust. Łoże oraz magazynek zostały wykonane z tworzywa. W tym modelu łoże zostało pomalowane tak by imitowało drewno.
Karabin został wyposażony w dwie szyny RIS. Pierwsza znajduje się tuż nad zamkiem, dzięki czemu, można zamontować na nią dowolnego rodzaju optykę. Druga znajduję się na początku łoża obok chwytu na pas. Ta szyna pozwala na montowanie bipodów(dwójnogów), co ułatwi strzelcowi stabilność w pozycji leżącej. W zestawie znajduje się magazynek typu Low-cap mieszczący 30 kulek.
Karabin polecamy osobą, które zaczynają swoją przygodę z ASG.
W zestawie znajduje się:
- MB-03D
- magazynek
- wycior
- zestaw kulek
- pasek na ramię
Dane techniczne:
Wykonanie: metal + ABS
Prędkość wylotowa: 400 fps
Pojemność magazynka: 30 kulek
Długość: 114cm
Waga: 2440g
Tryb ognia: pojedynczy
Hop-Up:tak, regulowany
Napęd: sprężynowy
Producent: Well, ChRL
| Napęd repliki | Sprężynowy |
|---|---|
| Prędkość wylotowa | 400 fps |
| Zasięg celnego strzału | Do 50 m |
| Rodzaj magazynka | Low-cap |
| Pojemność magazynka | 30 kulek kalibru 6mm |
| Gearbox | Nie dotyczy |
| Korpus | Metal i polimer |
| Długość całkowita | 1140 mm |
| Waga | 2440 g |
| Blowback | Nie |
| EAN | 5902543050182 |
| Kod producenta | 1152189623(WEL-03-000116) |
| Producent | WELL |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 7
-
-
Ta replika zasługuje na 5gwiazdek jest super wykonana ,przepiękna , imitacja derewna wspaniała militarja rubcie więcej takich replik bardzo dobra celności tylko trudno jest przeładowaci ale niemam na co narzekać dobra robota.
-
Cena odpowiedna do wykonania.
-
MB03D firmy well jest gwarancją wysokiej jakości w dobrej cenie, niestety trzeba dokupić lunete, aczkolwiek dalej jest to niewielka cena za świetną zabawe, polecam także obejrzeć recenzje tego karabinu snajperskiego na youtubie. Podsumowując, jest to rozsądna cena za wysoką jakość oraz świetną zabawe
-
replka bardo fajna,dobrze leży w dłoni,dobrze się nią strzela(trafia w cel)
-
bardzo dobry karabin jak na cenę 250 zł tylko szkoda że nie ma optyki a luneta kosztuje 100zł najtańsza
-
Karabin dobrze wykonany,celny.Jak za 259 zł to naprawdę dobra broń.POLECAM.
Brak opinii