Pozycja obowiązkowa dla Fana Obcego Decydujące Starcie. Bardzo dobrze wykonany. Waga i rozmiary praktycznie identyczne z oryginałem. Ja swojego pomalowałem zgodnie z filmowym pierwowzorem. Kolor Brown Bess:) Polecam!
Elektryczna replika karabinu M41A Pulse Rifle wykonana została z metalu oraz tworzywa sztucznego. Z metalu wykonana została lufa zewnętrzna, górna część korpusu, kolba oraz magazynek. Chwyt pistoletowy, atrap dźwigni granatnika oraz dolna część korpusu wytworzona jest z tworzywa sztucznego.
Karabin posiada wbudowany licznik strzałów, odliczający od 95 do 0. Po wyzerowaniu licznika, odliczanie rozpoczyna się ponownie dopiero po wyjęciu i ponownym włożeniu magazynka.
Dostęp do komory Hop-up uzyskuje się standardowo, poprzez odciągnięcie rączki przeładowania. Dzięki rozsuwanej kolbie, możliwe jest dostosowanie długości repliki do budowy oraz preferencji strzelca.
Sercem repliki jest metalowy gearbox v6, wyposażony w stalowe zębatki i łożyska, dzięki któremu karabin wystrzeliwuje kulki z prędkością 360 FPS.
Do repliki dołączony został magazynek typu Hi-cap o pojemności 190 kulek.
W zestawie znajduje się:
- replika,
- magazynek.
Dane techniczne
Materiał: metal i tworzywo sztuczne
Długość lufy: 270 mm
Długość całkowita: 680-780 mm
Waga: 3735 g
Kolor: Tan
Napęd: elektryczny
Gearbox: v6
Prędkość początkowa: 360 FPS
Hop-up: jest, regulowany
Rodzaj magazynka: Hi-cap
Pojemność magazynka: 190 kulek
Producent: Snow Wolf
| Wzorowany na | Inne |
|---|---|
| Napęd repliki | Elektryczny |
| Prędkość wylotowa | 360 fps |
| Zasięg celnego strzału | Do 30 m |
| Rodzaj magazynka | Hi-cap |
| Pojemność magazynka | 190 kulek kalibru 6mm |
| Gearbox | Standardowy |
| Korpus | Metal i polimer |
| Długość całkowita | 780 mm |
| Waga | 3735 g |
| Blowback | Nie |
| Hop-up | Tak, regulowany |
| EAN | 5902543005748 |
| Kod producenta | SWL-01-004481 |
| Producent | Snow Wolf |
| EAN |
Pozycja obowiązkowa dla Fana Obcego Decydujące Starcie. Bardzo dobrze wykonany. Waga i rozmiary praktycznie identyczne z oryginałem. Ja swojego pomalowałem zgodnie z filmowym pierwowzorem. Kolor Brown Bess:) Polecam!
Brak opinii