Całkiem spoko ale absolutnie nie rozumiem ceny, powinna być niższa o co najmniej pare tysięcy. Strzela dość dobrze i nie ma w niej so tej pory ani jednej wady, jednak 6k za snajperke asg to przesada.
Elektryczna replika karabinu wyborowego SVD-S wykonana z wysokiej jakości oksydowanej stali i wytrzymałego tworzywa sztycznego. Łoże oraz składana kolba wykonane zostały z tworzywa sztucznego, a korpus repliki wytworzono z jednego bloku stali frezowanego w technologii CNC. Ze stali wykonano również pokrywę zamka, lufę zewnętrzną, blok gazowy, tłumik płomienia, przyrządy celownicze, okucia chwytu przedniego i pozostałe, pomniejsze elementy.
Karabin wyposażono w przyrządy celownicze w postaci muszki i regulowanej szczerbinki oraz montaż pod optykę typu "Jaskółczy Ogon". Do repliki dołączony został stalowy magazynek typu Low-Cap o pojemności 55 kulek.
Lufę wewnętrzną o długości 635 mm osadzono w metalowej rotacyjnej komorze Hop-Up. Sercem repliki jest specjalny gearbox z czterema kołami zębatymi osadzonymi na łożyskach kulkowych, przedłużonym cylindrem oraz tłokiem. W połączeniu z silnikiem typu Slim High Torque umożliwiło to uzyskanie prędkości wylotowej na poziomie 400 FPS. System szybkiej wymiany sprężyny pozwala na łatwe dostosowanie mocy do rodzaju rozgrywki.
Karabin wyposażono w składaną kolbę ramową z regulowaną poduszką policzkową dającą możliwość dostosowania repliki pod preferencję strzelca.
W zestawie znajdują się:
- replika LCT SVD-S,
- magazynek Low-Cap.
Dane techniczne
Kolor: Black
Materiał: stal i tworzywo sztuczne
Długość całkowita: 875 - 1225 mm
Długość lufy wewnętrznej: 635 mm
Napęd: elektryczny
Rodzaj wtyku: DEANS / T-connect
Prędkość początkowa: 400 FPS
Hop-Up: tak, regulowany
Rodzaj magazynka: Low-Cap
Pojemność magazynka: 55 kulek
Waga: 4100 g
Producent: LCT Airsoft
| Wzorowany na | SVD |
|---|---|
| Napęd repliki | Elektryczny |
| Prędkość wylotowa | 400 fps |
| Zasięg celnego strzału | Do 50 m |
| Rodzaj magazynka | Low-cap |
| Pojemność magazynka | 55 kulek kalibru 6mm |
| Gearbox | Wzmocniony |
| Korpus | Stal |
| Długość całkowita | 1135 mm |
| Waga | 4500 g |
| Możliwość montażu celownika optycznego | Tak |
| Przyrządy celownicze stałe | Tak |
| Blowback | Nie |
| Hop-up | Tak, regulowany |
| Rodzaj wtyku | Deans/T-Connect |
| EAN | 4712960038653 |
| Kod producenta | LCT-01-039206 |
| Producent | LCT Airsoft |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Liczba opinii: 1
Brak opinii