Wysokiej jakości, elektryczna replika karabinka szturmowego AKS-74U wykonana ze stali, drewna oraz tworzywa sztucznego.
Niemal cały karabinek, oprócz kilku drobnych elementów, został wykonany ze stali. Z wytrzymałego tworzywa wykonano jedynie chwyt pistoletowy. Przednie łoże wraz z nakładką rury gazowej zostało wytworzone z lakierowanego drewna sklejkowego.
Dzięki bazowej, początkowej prędkości wylotowej 390 FPS, replika doskonale nadaje się do prowadzania działań na średnim dystansie.
W pełni stalowy, monolityczny tłok został wyposażony w specjalny zaczep, który odpowiada za poruszanie całego zestawu suwadła. Pozostałe części są w pełni kompatybilne ze standardem Gearboxa V3.
System symulacji odrzutu EBB (Electric Blow-Back) dzięki ruchowi całego, pełnego suwadła, a nie samej atrapy rączki przeładowania jest bardzo wyraźnie odczuwalny.
Z prawej strony umieszczono charakterystyczny dla replik typu AK skrzydełkowy selektor trybu ognia/bezpiecznik. Stalowa, składana na lewy bok kolba ułatwia transport oraz umożliwia rozgrywkę nawet w ciasnych pomieszczeniach.
Do karabinka został dołączony magazynek typu Mid-Cap o pojemności 130 kulek. Obudowa magazynka wykonana została z trwałego tworzywa sztucznego.
W zestawie znajduje się:
- replika,
- magazynek.
Dane techniczne
Materiał: stal, drewno i tworzywo sztuczne
Długość: 735 mm
Waga: 3070 g
Napęd: Elektryczny
Prędkość początkowa: 390 FPS
Rodzaj magazynka: Mid-Cap
Pojemność magazynka: 130 kulek
Producent: LCT Airsoft
| Wzorowany na | AK/AKM/AK74 |
|---|---|
| Napęd repliki | Elektryczny |
| Prędkość wylotowa | 390 fps |
| Zasięg celnego strzału | Do 40 m |
| Rodzaj magazynka | Mid-cap |
| Pojemność magazynka | 130 |
| Gearbox | Standardowy |
| Korpus | Metal i drewno |
| Długość całkowita | 735 mm |
| Waga | 3070 g |
| Możliwość montażu celownika optycznego | Tak |
| Przyrządy celownicze stałe | Tak |
| Blowback | Tak |
| Hop-up | Tak, regulowany |
| Rodzaj wtyku | Tamiya small |
| EAN | 4712960037762 |
| Kod producenta | 1152226852(LCT-01-029420) |
| Producent | LCT Airsoft |
| EAN |