Karabinek szturmowy AEG Specna Arms SA-V30 ONE Kestrel ETU - Chaos Bronze
lub zapisz się na powiadomienie o dostępności
Elektryczna replika karabinka szturmowego SA-V30 z serii ONE wykonana z wytrzymałego aluminium, tworzywa sztucznego oraz stali. Kolbę, jak i chwyt pistoletowy wytworzono z wytrzymałego polimerowego tworzywa sztucznego. Uchwyt zawieszenia taktycznego oraz śruby i piny wykonano z metalu. Korpus repliki i zespół szyn RIS został wykonany z aluminium poddanemu procesowi anodyzacji.
Grzbietowa długa szyna RIS 22 mm umożliwia zamontowanie dowolnego urządzenia optoelektronicznego. Fabrycznie znalazły się na niej mechaniczne przyrządy celownicze typu flip-up w postaci muszki i przeziernika. Zamocowanie dodatkowego wyposażenia taktycznego umożliwia łoże w systemie M-LOK.
W replice zastosowano system szybkiej wymiany sprężyny Enter & Convert. Pozwala on na szybkie i sprawne dostosowanie mocy repliki do warunków spodziewanych na polu rozgrywki bez konieczności dostępu do specjalistycznych narzędzi czy warsztatu. W pełni działający zamek ułatwia regulację systemu Hop-Up po jego odciągnięciu do pozycji tylnej.
W replice zamontowano moduł Kestrel V2 Basic ETU firmy Eshooter. Jest programowany za pomocą pociągnięć spustu, współpracuje z silnikami zarówno szczotkowymi, jak i bezszczotkowymi w konfiguracjach High Speed i High Torque, oraz zwiększa bezawaryjność repliki, oraz chroni części wewnętrzne w przypadku przeciążeń spowodowanych uszkodzeniem silnika lub rozładowania baterii. Jego funkcje to:
- Pre-cocking - programowany w 5 stopniach z funkcją uczenia się położenia tłoka (funkcja wymaga kilku pojedynczych strzałów po podłączeniu baterii w celu kalibracji),
- Active Break - replika za każdym strzałem wykonuje pełny cykl, dzięki czemu w Gearbox nie powstają niepotrzebne przeciążenia spowodowane wykonaniem części cyklu,
- Locked Rotor Protection - funkcja ta chroni wnętrze repliki w przypadku uszkodzenia silnika,
- Battery Drain Protection - ochrona przed wyładowaniem baterii. Motor wibruje, a niebieska dioda świeci pięć razy, sygnalizując rozładowanie baterii,
- Low/ High Voltage Protection - moduł wykrywa ilość ogniw baterii i dostosowuję pracę do różnej ilości ogniw oraz napięcia od 6V do 17V.
Rozsuwana kolbia zakończona stopką o antypoślizgowej fakturze umożliwia dostosowanie długości repliki do budowy oraz preferencji strzelca. Tłumik płomienia osadzony został na 14-milimetrowym lewoskrętnym gwincie.
Dzięki bazowej początkowej prędkości wylotowej rzędu 430 FPS replika bardzo dobrze nadaje się do prowadzania działań na średnim dystansie. W zestawie załączono również sprężynę typu M90, co pozwala zmniejszyć prędkość początkową do ok. 310 FPS, czyniąc tym samym replikę przystosowaną do prowadzenia działań na krótkim dystansie czy też wewnątrz budynków w rozgrywkach CQB (Close Quarters Battle).
Serce repliki stanowi gearbox v2 został wyposażony w: 8-milimetrowe łożyska ślizgowe, stalową prowadnicę sprężyny, aluminiową doszczelnioną głowicę tłoka, uszczelnioną metalową dyszę, metalową głowicę cylindra, komplet wzmocnionych stalowych kół zębatych oraz rotacyjną komorę Hop-Up.
Do zestawu dołączono magazynek typu Hi-Cap o pojemności 300 kulek.
W zestawie znajduje się:
- karabinek szturmowy AEG Specna Arms SA-V30 ONE Kestrel ETU,
- magazynek,
- dodatkowa sprężyna główna M90.
Dane techniczne
Kolor: Chaos Bronze
Materiał: aluminium, tworzywo sztuczne, stal
Napęd: elektryczny
Gearbox: v2
Prędkość początkowa: 430 FPS
Hop-Up: tak, regulowany
Rodzaj magazynka: Hi-Cap
Pojemność magazynka: 300 kulek
Długość lufy wewnętrznej: 363 mm
Rodzaj wtyku: DEANS / T-connect
Długość całkowita: 910 mm
Waga: 2685 g
Producent: Specna Arms
Wzorowany na | M4 |
---|---|
Napęd repliki | Elektryczny |
Prędkość wylotowa | 430 fps |
Zasięg celnego strzału | Do 30 m |
Rodzaj magazynka | Hi-cap |
Pojemność magazynka | 300 kulek kalibru 6mm |
Gearbox | Standardowy |
Korpus | Tworzywo sztuczne |
Długość całkowita | 910 mm |
Waga | 2685 g |
Blowback | Nie |
EAN | 5902543897237 |
Kod producenta | SPE-01-044567 |
Producent | Specna Arms |
EAN |