super karabin używam go 2 lata a tylko magazynek sie popsuł koszt nowego to 40 zł polecam na start
Sprężynowa replika karabinku szturmowego AK47 Specnaz wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego ABS.
Karabinek wyposażony został w łoże z szyną montażową RIS 22 mm, umożliwiającą mocowanie akcesoriów dodatkowych - np. pionowego chwytu przedniego lub celownika laserowego. Przed oddaniem strzału, niezbędne jest każdorazowe przeładowanie repliki poprzez pociągnięcie za dźwignię przeładowania.
Do repliki dołączony został magazynek typu hi-cap o pojemności 300 kulek.
W zestawie znajduje się:
- replika,
- magazynek.
Dane techniczne
Materiał: tworzywo sztuczne
Długość lufy: 229 mm
Długość całkowita: 698 mm
Waga: 811 g
Kolor: czarny
Napęd: sprężynowy
Prędkość początkowa: 274 FPS (kulki 0,2 g), 355 FPS (kulki 0,12 g)
Hop-up: brak
Rodzaj magazynka: Hi-cap
Pojemność magazynka: 300 kulek
Producent: Cybergun, Francja
| Wzorowany na | AK/AKM/AK74 |
|---|---|
| Napęd repliki | Sprężynowy |
| Prędkość wylotowa | 355 fps |
| Zasięg celnego strzału | Do 10 m |
| Rodzaj magazynka | Hi-cap |
| Pojemność magazynka | 300 kulek kalibru 6mm |
| Gearbox | Nie dotyczy |
| Korpus | Polimer |
| Długość całkowita | 698 mm |
| Waga | 811 g |
| Możliwość montażu celownika optycznego | Tak |
| Przyrządy celownicze stałe | Tak |
| Blowback | Nie |
| Szyna na akcesoria | Tak |
| Hop-up | Nie |
| EAN | 3559961207074 |
| Kod producenta | 120707 |
| Producent | Cybergun |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 19
-
-
Świetna replika jak za tą cenę 355 fps a mieści sie do plecaka jak jest rozłożona celność nie 10 m jak w opisie tylko ponad 20 jak nie 30 m i bardzo podoba mi sie magazynek raz sie wsypuje około 300 kulek i sie ich nie rozsypuje tak często jakby sie ladowalo po kilkanaście
-
Bardzo polecam ponieważ 355 fps za tą cene w opisie celny zasięg 10 m ale jestem bardzo zadowolony z zakupu szczególnie że celny zasięg jest nawet na 25m jak nie 30m i pojemności magazynka bardzo opłacalna repliką polecam początkującym jak i już bardziej zaangażowanym ponieważ nawet na zewnątrz nawet dobrze sie strzela z celnością
-
dobre wykonanie solidna jakość polecam
-
Strzelam w domu i jestem mega zadowolony.
-
Na start super
-
super replika
-
za ta cene warto. polecam
-
Replika nawet spk da się spoko postrzelać za tą cene. Polecam dla osób początkujących z małym budżetem. Tylko szkoda że większość to średniej jakości plastik.
-
Fajny do strzelania do jabłek, jednak dość szybko sprężyna traci moc i ustawnie blokady puszcza po mocniejszym nacisnienciu spustu. Wygląda owiele gorzej niż na zdjęciach plastiki strasznie matowe i czarne wstawki nie są czarne tylko ciemno szare. Jak z tą cenę to polecam jednak lepiej dorzucić ciut więcej i kupić droższy model. (mój po lekkim liftingu)
-
Naprawdę super za taką cenę. Dobry wybór na początek przygody z ASG.
-
Dobra replika jak na początek :D
-
Super replika 10/10 dobry zakup
-
Wszystko jest ok oprócz wagi, która jest zdecydowanie za mała.
-
tani,mały-idealny do CQB lub do puszek
Brak opinii