Niesamowity sprzęt, jeden z mocniejszych i porządniejszych odrzutów w replikach. Bardzo celny i bardzo szybkostrzelny, polecam wszystkim którzy choć trochę chcą się zbliżyć do real recoil.
Elektryczna replika karabinka szturmowego AKSU74 wykonana została ze stali, drewna i tworzywa sztucznego. Korpus, lufa, pokrywa komory zamkowej oraz podstawa muszki i szczerbinki wykonane zostały ze stali. Magazynek oraz chwyt pistoletowy wyprodukowano z tworzywa. Do wykonania chwytu przedniego i nakładki rury gazowej użyto drewna.
Karabinek wyposażony jest w ramową kolbę, składaną na lewy korpusu. Z prawej strony znajduje się charakterystyczny dla replik systemu AK skrzydełkowy selektor trybu ognia/bezpiecznik. Ponadto z lewej strony korpusu umieszczono boczną szynę montażową typu "jaskółczy ogon" umożliwiającą instalację celowników optycznych bądź dodatkowych szyn RIS.
Serce repliki to metalowy gearbox wyposażony w system EBB - Electric Blow-Back, czyli elektryczny system imitujący pracę zamka oraz system symulacji odrzutu. Wewnątrz karabinka zastosowano atrapę suwadła połączoną z gearboxem, która porusza się w przód i w tył podczas każdego strzału odwzorowując pracę broni palnej.
Pomimo zastosowania systemu EBB i systemy symulacji odrzutu, konstrukcja gearboxa jest całkowicie kompatybilna z większością dostępnych na rynku części tuningowych i zamiennych w standardzie TM v.3.
Do repliki dołączony jest magazynek typu Hi-Cap o pojemności 500 kulek.
W zestawie znajdują się:
- replika,
- magazynek.
Dane techniczne
Materiał: stal, drewno i tworzywo sztuczne
Długość całkowita: 500-735 mm
Waga: 3215 g
Kolor: Black
Napęd: elektryczny
Gearbox: zmodyfikowany v3
Prędkość początkowa: 380 FPS
Hop-Up: jest, regulowany
Blow-Back: jest, elektryczny
Rodzaj magazynka: Hi-Cap
Pojemność magazynka: 500 kulek
Długość lufy: 270 mm
Długość lufy wewnętrznej: 220 mm
Producent: Bolt Airsoft
| Wzorowany na | AK/AKM/AK74 |
|---|---|
| Napęd repliki | Elektryczny |
| Prędkość wylotowa | 380 fps |
| Zasięg celnego strzału | Do 40 m |
| Rodzaj magazynka | Hi-cap |
| Pojemność magazynka | 500 kulek kalibru 6mm |
| Gearbox | Niestandardowy |
| Korpus | Stal i drewno |
| Długość całkowita | 735 mm |
| Waga | 3215 g |
| Możliwość montażu celownika optycznego | Tak |
| Przyrządy celownicze stałe | Tak |
| Blowback | Tak |
| Szyna na akcesoria | Tak |
| Hop-up | Tak, regulowany |
| Rodzaj wtyku | Tamiya small |
| EAN | 5902543179920 |
| Kod producenta | 1152222694(BLT-01-025307) |
| Producent | Bolt Airsoft |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 4
-
-
Replika wykonana bardzo starannie, blow back robi pozytywne wrażenie podczas strzelania !
-
Bardzo fajnie się strzela z tej repliki
-
Replika ma kopa i jest bardzo dobrze wykonana polecam
Brak opinii