Karabinek jak na początek przygody z ASG bardzo dobry. Jest celnym karabinkiem na początku strzelania mi się zaciął ale zaraz odciął się i działa do teraz znakomicie. Przydałoby się wymienić też magazynek z Hi-Cup na Mid-Cup bo podczas biegania to taka grzechotka. Magazynek znaleźć można nawet w tym sklepie :)
Replika karabinka SRT-13 od marki SPARTAC jest świetną opcją dla airsoftowców poszukujących sprzętu wysokiej jakości w przystępnej cenie. Większość głównych elementów repliki wykonano z wytrzymałego tworzywa sztucznego, w tym korpus, pokrywa komory zamkowej, magazynek, atrapę rury gazowej oraz kolbę. Z kolei lufa zewnętrzna, selektor trybu ognia oraz uchwyt pasa nośnego są zrobione ze stali.
SRT-13 został wyposażony w ergonomiczny, profilowany chwyt pistoletowy oraz przednią konwersję z szynami montażowymi RIS 22mm, które pozwalają na instalację różnych akcesoriów, takich jak celowniki optyczne, chwyty czy oświetlenie. W zestawie znajduje się również składany, pionowy chwyt przedni, a replika posiada teleskopową kolbę o regulowanej długości, znaną z replik M4.
Pomimo wykorzystania tworzywa sztucznego w większości konstrukcji, replika jest solidna i nie ma luzów ani nieprzyjemnego trzeszczenia. Do regulacji systemu hop-up służy standardowa metoda - po odciągnięciu rączki przeładowania. Skrzydełkowy selektor trybu ognia oraz bezpiecznik znajdują się po prawej stronie korpusu.
Replika jest napędzana przez metalowy gearbox v.3, znany ze swojej niezawodności i trwałości. Dzięki temu SRT-13 osiąga prędkość wylotową ~400 FPS zaraz po wyjęciu z pudełka. Długa, 455 mm lufa wewnętrzna zapewnia celność i zasięg. W zestawie znajduje się magazynek hi-cap "Waffle" o pojemności 500 kulek.
W zestawie znajduje się:
- replika
- magazynek
- pionowy chwyt przedni na szynę RIS
- pas nośny
- wycior
Dane techniczne:
Materiał: tworzywo, stal i ZnAl
Waga: 2330 g
Długość: 845 - 930 mm
Kolor: czarny
Prędkość wylotowa: ~400 FPS
Napęd: elektryczny
Gearbox: v3
Hop-up: tak, regulowany
Producent: SPARTAC
| Wzorowany na | AK/AKM/AK74 |
|---|---|
| Napęd repliki | Elektryczny |
| Prędkość wylotowa | 400 fps |
| Zasięg celnego strzału | Do 40 m |
| Rodzaj magazynka | Hi-cap |
| Pojemność magazynka | 500 |
| Gearbox | Standardowy |
| Korpus | Polimer |
| Długość całkowita | 930 mm |
| Waga | 2330 g |
| Możliwość montażu celownika optycznego | Tak |
| Przyrządy celownicze stałe | Tak |
| Blowback | Nie |
| Dodatkowe akcesoria w zestawie | Tak |
| Szyna na akcesoria | Tak |
| Hop-up | Tak, regulowany |
| Rodzaj wtyku | Tamiya small |
| EAN | 5902543007414 |
| Kod producenta | SRT-01-006412 |
| Producent | SPARTAC |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 9
-
-
Nie ,nie zawiera akumulatora ani ładowarki, ja polecam akumulator ASG Li-Po 7,4V 1300 mAh 15C - stick i ładowarkę mikroprocesorowa ASG Auto-Stop Balance Charger.
-
Chciałbym zapytać czy replika ma w zestawie akumulator i czy da się ją przeładować Bo wygląda naprawdę super a nie wiem czy trzeba dokupić do niej akumulator
-
Super karabinek, doskonała moc. Trochę ciężko nim operować, ale po chwili można o tym zapomnieć :) Polecam wszystkim. PS. Proponuje wziąć magazynki low cap / medium cap bo ten dołączony do zestawu słabo się nakręca i nie podaje dobrze kulek.
-
Bardzo dobry karabinek, duży, solidny, fajnie się z niego składa do strzału. Polecam
-
Karabinek ok. Solidny i w miarę celny.Polecam.
-
Karabinek jak na początek przygody z ASG bardzo dobry. Jest celnym karabinkiem na początku strzelania mi się zaciął ale zaraz odciął się i działa do teraz znakomicie. Przydałoby się wymienić też magazynek z Hi-Cup na Mid-Cup bo podczas biegania to taka grzechotka. Magazynek znaleźć można nawet w tym sklepie :)
-
bardzo dobry karabin szturmowy na serio polecam;)
-
Jest kilka kwestii Na początek przygody z ASG karabin naprawdę dobry, duży wygodny, z dużym magazynkiem bomba. Ciężko znaleźć baterie - lipo nie uświadczycie. Ale da się to wyeliminować dzięki AN/PEQ-15 Dokupiłem kolimator na szyne ris 22 :) istny czołg :) Stockowa bateria wytrzymuje trochę ponad 1000 kulek.
Brak opinii