Latarka Armytek Zippy WR Extended Set Green - 120 lumenów
Ultralekka, miniaturowa latarka wielofunkcyjna z białym i czerwonym światłem (o mocy odpowiednio 120 oraz 30 lumenów i zasięgu 12 m przy świetle białym i 6 m przy świetle czerwonym). Konstrukcja latarki pozwala na uzyskanie szerokiego strumienia światła - 110 stopni. Czerwona dioda sprawdzi się podczas pracy w terenie, oraz przy odczytywaniu mapy. Światło czerwone nie oślepia i nie zakłóca zdolności nocnego widzenia. W zestawie znajduje się opaska na głowę, umożliwiająca wykorzystanie modelu jako latarki czołowej.
2 diody LED
Cechą wyróżniającą latarkę są dwie diody led stanowiące źródło światła. Światło białe w postaci rozproszonej jest przydatne podczas codziennych czynności, a światło czerwone może być wykorzystywane do sygnalizacji, a także nie zakłóca zdolności nocnego widzenia, dlatego świetnie sprawdzi się podczas działań w terenie.
Klasa szczelności IP 67, bateria Li-Po o pojemności 100 mAh
Latarka spełnia normę wodoodporności IP 67, co oznacza możiwość zanurzenia latarki w wodzie na głębokość 1 m przez 30 min. Solidny korpus wykonany z tworzywa sztucznego zapewnia odporność na upadki z wysokości do 10 m.
Model jest zasilany przy pomocy wbudowanego akumulatora Li-Po o pojemności 100 mAh, a do ładowania służy kabel Micro USB. Wybór tryby pracy odbywa się przy pomocy wygodnego przełącznika.
metalowy klips, opaska na głowę, obrotowy uchwyt
Latarkę wyposażono w odpinany stalowy klips do odzieży lub ekwipunku, co pozwala przekształcić latarkę w improwizowaną czołówkę lub lampę roboczą. Dołączona do zestawu opaska na głowę umożliwia wygodne wykorzystywanie modelu jako latarki czołowej. Obrotowy uchwyt, wyposażony w silny magnes umożliwia stabilne mocowanie latarki na metalowych powierzchniach oraz precyzyjne ustawienie kąta świecenia, co zwiększa wygodę użytkowania w terenie oraz podczas prac warsztatowych.
uniwersalne zastosowanie
Model Armytek Zippy może być wykorzystywany jako latarka czołowa, latarka EDC (Every Day Carry) mocowana do plecaka, kieszeni bądź taśm ekwipunku za pomocą stalowego klipsa lub brelok do kluczy. Całość cechuje się bardzo niską masą - 19 g po zamocowaniu uchwytu, co zapewnia wygodę podczas codziennego przenoszenia.
Tryby pracy w zależności od źródła światła
Tryby pracy latarki/ Moc/ Czas świecenia (światło białe):
- Turbo / 120 lumenów / 19 min
- Średni / 30 lumenów / 80 min
- Niski / 4 lumeny / 10 h
- Świetlik / 0,1 lumena / 220 h
- Stroboskop / 120 lumenów / 2 h
Tryby pracy latarki/ Moc/ Czas świecenia (światło czerwone):
- Turbo / 30 lumenów / 34 min
- Średni / 10 lumenów / 130 min
- Niski / 2 lumeny / 10 h
- Świetlik / 0,1 lumena / 135 h
- Stroboskop / 30 lumenów / 190 min
Elementy zestawu
- latarka
- magnetyczny uchwyt
- stalowy klips
- opaska na czoło
- instrukcja
Najważniejsze cechy
- wielofunkcyjna konstrukcja 3 w 1: brelok, latarka czołowa i EDC
- podwójne źródło światła: dioda biała i czerwona
- szeroki kąt świecenia około 110 stopni
- obrotowy uchwyt z mocnym magnesem
- stalowy klips
- ultralekka i cienka obudowa z dodatkowymi wzmocnieniami
- wbudowany akumulator Li-Pol ładowany przez Micro-USB
- wysoka odporność na wodę i pył: IP 67
- 5 trybów jasności dla każdego koloru światła
- możliwość montażu na głowie, odzieży lub powierzchniach metalowych
Militaria.pl jest dealerem premium marki Armytek.
Armytek to marka latarek stworzona dla wymagających użytkownikach - od służb specjalnych, przez ratowników, po pasjonatów outdooru. Od 2007 roku firma rozwija własne technologie, korzystając z doświadczenia inżynierów z przemysłu wojskowego, lotniczego i kosmicznego. Wszystkie modele powstają z komponentów najwyższej klasy, pochodzących z USA i Japonii. Firma celowo rezygnuje z tanich zamienników, stawiając na trwałość, funkcjonalność i bezpieczeństwo użytkowania. Każdy produkt testowany jest w ekstremalnych warunkach - na pustyni, w śniegu, pod wodą. Armytek m własną fabrykę i kontroluje każdy etap produkcji. Portfolio obejmuje szeroki wybór modeli latarek i akcesoriów, dostępnych już w ponad 50 krajach.
| Maksymalny strumień światła | 120 lumenów |
|---|---|
| Wiązka światła | szeroka |
| Tryby świecenia | Tak |
| Czas pracy w trybie maksymalnym | 19 min |
| Czas pracy w trybie wysokim | 80 min |
| Czas pracy w najsłabszym trybie | 220 godz. |
| Typ zasilania | Wbudowany akumulator |
| Rodzaj akumulatora/baterii | Li-Po |
| Magnes | Tak |
| Kolor główny | Green |
| Kolor światła | Białe zimne |
| Powerbank | Nie |
| Akumulator w zestawie | Tak |
| Materiał obudowy | tworzywo sztuczne |
| Klasa wodoszczelności | IP 67 |
| Klips w zestawie | Nie |
| Opaska na głowę | Tak |
| Etui w zestawie | Nie |
| Długość | 59 mm |
| Średnica | 25,6 mm |
| Waga | 19 g |
| EAN | 6957713003092 |
| Kod producenta | F09101GR |
| Producent | Armytek |
| EAN |