Precyzyjna luneta na średnie dystanse. Wytrzymała, i dodatkowo podświetlany krzyż. Polecam
Lekka i wytrzymała luneta celownicza o zmiennym powiększeniu 3-12x i średnicy obiektywu 40 mm. Precyzyjne wykonanie z najlepszych materiałów zapewnia jasny i klarowny obraz. Polecana do strzałów na średnim i dalekim dystansie.
Model ten posiada wymienne wieżyczki celownicze, do zestawu dołączono wieżyczki balistyczne:
- MOA,
- .17 HMR,
- .22 LR,
- 250 & 300 gr. 2 pellet muzzleloader & 20 GA,
- 250 & 300 gr. 3 pellet muzzleloader & 12 GA,
- 350 gr. 3 pellet,
- 450 Bushmaster.
Zobacz poradnik jak przystrzelić lunetę:
Tubus o średnicy 1 cala został wypełniony suchym azotem i uszczelniony za pomocą o-ringów, co zapobiega wewnętrznemu zaparowaniu soczewek, a także czyni lunetę odporną na deszcz, pył i wstrząsy.
Lunetę wyposażono w regulowany krzyż celowniczy Multi-X.
Zastosowane technologie:
- Waterproof IPX7: luneta spełnia normę wodoodporności IPX7,
- Fully Multi-Coated: wszystkie granice powietrze-szkło zostały wielokrotnie pokryte powłokami antyrefleksyjnymi, dzięki czemu zminimalizowano niepożądane odbicia i straty światła przechodzącego przez układ optyczny,
- Ultrawide Band Coating: dodatkowa powłoka antyrefleksyjna zastosowana na wszystkich soczewkach,
- EXO Protection: zaawansowana powłoka ochronna uniemożliwiająca osadzanie się kropel wody i kurzu. Odporna na zarysowania, co ułatwia prowadzenie obserwacji nawet podczas deszczu. Technologia zapobiega także skraplaniu się pary pochodzącej z oddechu,
Dane techniczne
Kolor: czarny
Powiększenie: 3-12x
Średnica obiektywu: 40 mm
Pole widzenia (m/100 metrów):
- od 8,8 dla powiększenia 3x
- do 2,2 dla powiększenia 12x
Odległość od oka: 87,8 mm
Średnica tubusu: 1 cal
Krzyż: Multi-X
Długość: 304,8 mm
Waga: 482 g
Producent: Bushnell, USA
Militaria.pl jest wyłącznym dystrybutorem marki Bushnell w Polsce.
Bushnell to ikona światowej optyki sportowej, której początki sięgają 1948 roku. Marka nieustannie wyznacza standardy w produkcji niezawodnych, nowoczesnych i przystępnych cenowo lornetek, lunet celowniczych, dalmierzy, noktowizorów i teleskopów, które zdobyły uznanie myśliwych, strzelców, turystów oraz miłośników przyrody. Produkty Bushnell wielokrotnie nagradzano za design i funkcjonalność, co potwierdza ich wysoką jakość i trwałość. W portfolio firmy znajdują się także cenione brandy takie jak Simmons, Tasco i Weaver, dzięki czemu oferta obejmuje szeroki wybór optyki dla każdego użytkownika.
| Średnica obiektywu | 40 mm |
|---|---|
| Podświetlenie znaku celowniczego | Nie |
| Regulacja paralaksy | Boczne koło paralaksy |
| Średnica tubusu | 25,4 mm (1 cal) |
| Odległość od oka | 88 mm |
| Korekcja dioptryczna okularu | Tak |
| Powłoka antyrefleksyjna | Ultra Wide Band |
| Wysokość montażu | Średni |
| Długość | 304.8 mm |
| Waga | 482 g |
| EAN | TYMDUBBUS1294932 |
| Kod producenta | RP3120BS3 |
| Producent | Bushnell |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 1
Brak opinii