Rewelacyjna luneta, idealna na długie dystanse.
Luneta celownicza wyposażona w zmienne powiększenie 6-24 x i obiektyw o średnicy 50 mm. Zamknięta w metalowej obudowie o dużej wytrzymałości. Zasilanie stanowi bateria CR2032.
Lunetę wyposażono w krzyż celowniczy typu Range-finder z płynną regulacją w pionie i poziomie. Krzyż jest podświetlany w dwóch kolorach, dzięki czemu z celownika można korzystać w różnych warunkach oświetleniowych.
Zobacz poradnik jak zamontować lunetę:
W zestawie:
- luneta,
- ściereczka do czyszczenia,
- montaż na szynę RIS/Picatinny,
- dokręcana osłona przeciwsłoneczna.
Dane techniczne
Materiał: metal
Kolor: czarny
Powiększenie: 6-24 x
Obiektyw: 50 mm
Długość: 385 mm (z osłoną 455 mm)
Waga: 680 g
Krzyż celowniczy: range-finder
Producent: Theta Optics
| Średnica obiektywu | 50 mm |
|---|---|
| Podświetlenie znaku celowniczego | Tak |
| Regulacja paralaksy | Pierścień na obiektywie |
| Średnica tubusu | 25,4 mm (1 cal) |
| Odległość od oka | mm |
| Korekcja dioptryczna okularu | Nie |
| Powłoka antyrefleksyjna | Wielowarstwowa powłoka |
| Wysokość montażu | Wysoki |
| Długość | 385 mm |
| Waga | 680 g |
| EAN | 5902543943361 |
| Kod producenta | 1152226738(THO-10-029306) |
| Producent | Theta Optics |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 5
-
-
Luneta będzie używana do strzelania z wiatrówki w tarczę lub do przedmiotów na przykład puszka po pepsi w terenie bezpiecznym do strzelania.
-
Bardzo fajna optyka Bardzo czysty obraz i super przybliżenie polecam
-
Polecam super luneta.
-
Luneta za tą kase ok polecam.
Brak opinii