Kupiłem prawie cały zestaw tych noży kuchennych i jestem z tego zestawu zadowolony a tym samym polecam. Opis produktów zgadza się ze stanem otrzymanego towaru
Solidny nóż kuchenny z głownią wykonaną z wytrzymałej stali X50CrMoV15 zahartowanej do twardości 55 HRC. Zastosowany surowiec charakteryzuje się świetną odpornością na korozję oraz bardzo dobrą twardością, co umożliwia skuteczne krojenie, siekanie i filetowanie dowolnych produktów.
Ergonomiczna rękojeść zapewnia pewny chwyt i komfort podczas użytkowania, minimalizując zmęczenie dłoni nawet podczas długotrwałego krojenia. Wykonana została z wytrzymałego drewna różanego.
Wyważona konstrukcja i niska waga noża umożliwia optymalną kontrolę nad cięciem, dzięki czemu bardzo dobrze sprawdzi się on zarówno w użytku profesjonalnym, jak i w domowej kuchni.
Dane techniczne
Długość głowni: 130 mm
Stal: X50CrMoV15
Rękojeść: Drewno różane
Długość całkowita: 260 mm
Waga: 146 g
Producent: Fissman, Dania
| Typ noża | Z głownią stałą |
|---|---|
| Styl | Kuchenny |
| Długość głowni | 130 mm |
| Profil głowni | Inne |
| Rodzaj ostrza | Gładkie |
| Odporność na stępienie | Bardzo dobra |
| Odporność na korozję | Bardzo dobra |
| Typ blokady | Ostrze stałe |
| Długość całkowita | 260 mm |
| Stal ostrza | X50CrMoV15 |
| Sposób otwierania | Ostrze stałe |
| Materiał rękojeści | Drewno |
| Klips do noszenia | Nie |
| Kabura w komplecie | Nie |
| Waga | 146 g |
| EAN | 4895204127259 |
| Kod producenta | 03FM2725 |
| Producent | Fissman |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 3
-
-
Bardzo ciekawy nóż ze względu ma świetny stosunek ceny do jakości, zwłaszcza teraz kiedy jest w promocji. Ostrze wykonane ze stali odpornej na korozję, która nie reaguje w kontakcie z produktami spożywczymi, rękojeść z drewna różanego, które zapewnia stabilny chwyt i ułatwia zachowanie czystości.
-
Nóż bardzo dobrze wykonany z materiałów wysokiej jakości. Bardzo elegancka drewniana rękojeść, która jednak uniemożliwia mycie noża w zmywarce. Polecam.
Brak opinii