nie ma żadnych opinii tego produktu ale wnioskując po budowie każdy boi się to kupić ponieważ może się psuć mechanizm przy cięższych pracach a dokładnie chodzi mi o mechanizm zwalniania oraz blokowania ostrza
Wytrzymały, uniwersalny nóż wielofunkcyjny z wymiennymi ostrzami. Ostrza można łatwo i szybko wymienić bez żadnych narzędzi, a praktyczna konstrukcja zapewnia maksymalną użyteczność podczas pracy.
Wyposażony w 4 narzędzia montowane na solidnej rączce wykonanej z laminatu G10:
- ostrze noża uniwersalnego (ok. 6,5 cm),
- ostrze noża do trybowania (ok. 11 cm),
- zakrzywione ostrze Skinnera z hakiem (ok. 9 cm),
- brzeszczot (ok. 11 cm).
W zestawie znajduje się nylonowy pokrowiec z mocowaniem na pas.
Dane techniczne
Materiał: Stal nierdzewna
Materiał rękojeści: laminat G10
Wymiary opakowania: 19 x 11 x 3 cm
Waga: 330 g
Producent: MFH Fox Outdoor, Niemcy
Militaria.pl jest oficjalnym dystrybutorem marki MFH.
MFH (Max Fuchs AG) to niemiecka marka z ponad 40-letnim doświadczeniem, specjalizująca się w produkcji i dystrybucji odzieży oraz sprzętu militarnego, outdoorowego i survivalowego. Założona w 1981 roku firma z siedzibą w Freyung w Bawarii, jest jednym z największych europejskich hurtowników w swojej branży. W jej ofercie znajdują się produkty własnych marek, takich jak MFH (Mission for High Defence), Fox Outdoor czy Pure Trash, a także oryginalne elementy wyposażenia wojskowego z magazynów NATO. MFH dostarcza swoje produkty do ponad 10000 partnerów handlowych na całym świecie, oferując szeroki asortyment obejmujący odzież taktyczną, plecaki, śpiwory, namioty, noże, akcesoria EDC oraz sprzęt dla służb mundurowych i miłośników aktywności na świeżym powietrzu.
| Typ noża | Z głownią stałą |
|---|---|
| Długość głowni | 135 mm |
| Grubość głowni | 2,1 mm |
| Rodzaj ostrza | Gładkie + ząbkowane |
| Odporność na stępienie | Niska |
| Odporność na korozję | Bardzo dobra |
| Typ blokady | Ostrze stałe |
| Stal ostrza | Nierdzewna |
| Sposób otwierania | Ostrze stałe |
| Materiał rękojeści | Laminat G10 |
| Klips do noszenia | Nie |
| Kabura w komplecie | Tak |
| Waga | 330 g |
| EAN | 4044633228420 |
| Kod producenta | 27176 |
| Producent | MFH |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 1
Brak opinii