Zamów dziś z gwarancją dostawy jutro |

00 g 00 m 00 s

Pas taktyczny Helikon Competition Nautic Shooting Belt - Black

Ocena:
100% of 100
Wysyłka: w 24 godziny Dostawa: gratis
Już od 230,99 zł
Cena regularna 299,99 zł -23%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 287,99 zł -20%
Dostępne warianty produktu:
Wybierz rozmiar
Rozmiar:
Tabela rozmiarów
Kup na raty: 23,10 zł x 10 rat 0%
Kup teraz, zapłać za 30 dni
Kup i zbierz 23 punkty = 11,50 zł zniżki na następne zakupy.
Darmowa dostawa od 200 zł
Bezterminowe zwroty dla klubowiczów KSK
Do góry
299,99 zł 230,99 zł

Pas taktyczny wykonany z mocnej i lekkiej nylonowej taśmy o szerokości 45 mm. Do zapięcia służy oryginalna klamra Cobra® Nautic. Cechuje ją odporność na działanie soli i zanieczyszczeń. Profil klamry jest płaski, przez co nie powoduje dyskomfortu nawet przy długotrwałym użytkowaniu.

Od strony wewnętrznej pas został podszyty miękkim rzepem, co pozwala na zintegrowanie go z dodatkowym "podpasem" zapewniającym większą stabilność w trakcie intensywnych działań.

Za sprawą częściowo usztywnionej konstrukcji, do pasa można mocować nie tylko kaburę z pistoletem, ale także dodatkowe wyposażenie np. ładownicę albo apteczkę.

Pas strzelecki Competition Nautic świetnie się sprawdzi jako dodatek do różnego typu rękawów modułowych.

Dane techniczne
Kolor: Black
Szerokość: 45 mm
Klamra: AustriAlpin Cobra Nautic
Waga: 293 g
Producent: Helikon-Tex, Polska

Helikon


Militaria.pl jest oficjalnym dystrybutorem marki Helikon-Tex.


Helikon-Tex to polska firma założona w 1983 roku, specjalizująca się w produkcji odzieży taktycznej, militarnej i outdoorowej. Oferuje szeroką gamę produktów, takich jak odzież, plecaki, torby i akcesoria taktyczne, które zdobyły uznanie zarówno wśród służb mundurowych, jak i pasjonatów outdooru. W jej ofercie wyróżniają się linie: Bushcraft – dedykowana miłośnikom survivalu, Law Enforcement – zaprojektowana z myślą o funkcjonariuszach, oraz Range – stworzona dla strzelców. Helikon-Tex wykorzystuje nowoczesne wzory kamuflaży, takie jak MultiCam, ATACS czy PenCott, zapewniając idealne dopasowanie do różnych warunków terenowych.

Więcej informacji
Kolor/kamuflaż Czarny
Szerokość pasa 45 mm
Typ materiału Syntetyczny
Materiał klamry Metal
Płeć Męska
Kolor główny Black
Zapięcie Klamra typ Cobra
Kod producenta PS-CNS-NL-01-
Producent Helikon

Opinie ze zdjęciami

Liczba opinii: 6

  1. k...
    100%

    Jakość na poziomie nie mam uwag polecam

  2. M...
    100%

    Rewelacyjny pas do noszenia oporządzenia i uzbrojenia! Mocny z szybkim wypięciem. Polecam dla pasjonatów militariów i służb mundurowych!

  3. P...
    100%

    Bardzo fajny pas, klamra trzyma (chociaż łatwo się rysuje), da się montować do niego bezpośrednio ładownice i inne dodatki na molle bez "rękawa".

  4. D...
    100%

    Bardzo wyrzymały pas na dużą ilość oporządzenia. Doskonały system zapinania. U mnie w rękawie nośnym. Polecam!

  5. M...
    100%

    Typowy pas taktyczny gruby wiec ładnie trzyma pokrowiec na broń i amunicję. Jeżeli chcesz ten typ pasa tylko jako pasek to nie polecam ze względu na sztywność która jest wymagana do paska do noszenia broni na pasku czy jak tam kto woli. Wykonanie pierwsza klasa.

  6. P...
    100%

    Dobry sztywny pas competition

Brak opinii

  1. Potwierdzony zakup