NOWOROCZNA WYPRZEDAŻ DO -50% | Zamów dzisiaj, natychmiastowa realizacja

Wzrost modela:

Pas taktyczny Primal Gear modułowy Mosaur - Olive

Ocena:
100% of 100
Wysyłka: Brak towaru
129,99 zł
Dostępne warianty produktu:
Brak w magazynie - sprawdź produkty podobne
lub zapisz się na powiadomienie o dostępności
Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymać informację o dostępności produktu.
Do góry
129,99 zł

Pas taktyczny o szerokości 53 mm, wykonany z wytrzymałego materiału Aspen 500D. Pas zewnętrzny został usztywniony termoplastyczną wkładką i jest mocowany do pasa wewnętrznego za pomocą solidnego rzepu.

Umożliwia szeroki zakres regulacji. Jest wyposażony w klamrę typu Cobra z D-ringiem i naszywany panel modułowy składający się dwóch rzędów taśm w systemie MOLLE/PALS umożliwiający przenoszenie wyposażenia taktycznego.

Dane techniczne
Kolor: Olive
Rozmiar: uniwersalny
Materiał: Aspen 500D
Długość: 880 mm
Szerokość: 53 mm
Waga: 325 g
Producent: Primal Gear

Primal Gear


Militaria.pl jest dealerem premium marki Primal Gear.


Primal Gear to marka specjalizująca się w produkcji taktycznego oporządzenia, odzieży i akcesoriów EDC. Wyposażenie powstaje z materiału Aspen 500D, lżejszego i bardziej ergonomicznego niż klasyczna Cordura 500D, a przy tym odpornego na przetarcia i trudne warunki użytkowania. W ofercie znajdują się m.in. kamizelki w systemie MOLLE, plecaki, pasy taktyczne, ładownice, kabury oraz odzież polowa i treningowa. Produkty Primal Gear wyróżniają się zastosowaniem technologii laser-cut, wzmocnionych szwów oraz sprawdzonych komponentów, takich jak klamry UTX i elementy Velcro. Marka stale rozwija swoją ofertę, wprowadzając nowe wersje kolorystyczne i popularne kamuflaże, w tym MultiCam.

Więcej informacji
Kolor/kamuflaż Odcienie zieleni
Szerokość pasa 53 mm
Typ materiału Syntetyczny
Materiał klamry Tworzywo sztuczne
Płeć Męska
Kolor główny Olive
Zapięcie Klamra typ Cobra
EAN 5902543100344
Kod producenta PRI-34-036468
Producent Primal Gear

Opinie ze zdjęciami

Podsumowanie opinii

Przygotowane automatycznie na podstawie opinii

Liczba opinii: 2

  1. R...
    100%

    Fajnie się nosi ten pas. Rzep dobrze trzyma. Jest na tyle sztywny, że ładownice pewnie siedzą. Klamra trzyma pewnie. Pasek wewnętrzny można używać samodzielnie do spodni. Polecam.

  2. T...
    100%

    Pas w rzeczywistości prezentuje się lepiej niż na zdjęciach. Wykonany jest z niezłych materiałów. Sprawia wrażenie solidnego. Stosunkowo niska cena w porównaniu z odpowiednikami topowych producentów.

Brak opinii