Skarpety Brubeck Merino Wool - Czarne
Skarpety Brubeck Merino Wool - Czarne
Skarpety w kolorze czarnym wykonane z połączenia wełny Merino (63%), poliamidu (32%), elastanu (4%) oraz polipropylenu (1%). Zapewniają sprawne odprowadzanie wilgoci, utrzymując komfort podczas pieszych wędrówek.
Bezszwowa konstrukcja, silikonowe pasy
Bezszwowa konstrukcja oraz anatomiczny, bezuciskowy krój ograniczają otarcia i podrażnienia, a także chronią stopy przed powstawaniem odcisków. Silikonowe pasy w tylnej części utrzymują skarpetę w miejscu.
Wełna merino
Naturalne właściwości antybakteryjne i antygrzybiczne wełny Merino ogranicza powstawanie nieprzyjemnego zapachu, nawet podczas intensywnego użytku.
Dwuwarstwowa przędza, wentylacyjna strefa
Zastosowana do produkcji dwuwarstwowa przędza zapewnia dobrą termoregulację, dzięki czemu skarpety sprawdzą się zarówno w chłodnym, jak i ciepłym klimacie. W górnej części skarpet została umieszczona wentylacyjna strefa, co dodatkowo wspiera przepływ powietrza
Najważniejsze cechy
- anatomiczny krój
- przewiewny dwuwarstwowy materiał
- bezszwowa konstrukcja
- silikonowe pasy zapobiegają przemieszaniu się skarpet
- właściwości antybakteryjne i termoregulacyjne

Militaria.pl jest dealerem premium marki Brubeck.
Brubeck to polska marka specjalizująca się w projektowaniu i produkcji odzieży termoaktywnej, która od 2005 roku wspiera zarówno amatorów, jak i profesjonalistów w sporcie i outdoorze. Marka wykorzystuje naturalną wełnę merino oraz zaawansowane przędze syntetyczne, tworząc kolekcje dostosowane do różnych potrzeb: od zimowej bielizny z serii Thermo i Extreme Wool, przez uniwersalną linię Dry, po lekką i przewiewną 3D Pro. Odzież Brubeck wykorzystywana jest m.in. przez ratowników GOPR i sprawdza się w najbardziej wymagających warunkach. Produkty marki dostępne są nie tylko w Polsce, ale również na wielu rynkach europejskich.
Rodzaj skarpet | Stopki |
---|---|
Typ materiału | Syntetyczno-naturalny |
Kolor/kamuflaż | Czarny |
Płeć | Męska |
Kolor główny | Czarny |
Materiał główny | 63% wełna Merino |
Materiał dodatkowy | 32% poliamid |
Materiał dodatkowy | 4% elastan |
Materiał dodatkowy | 1% polipropylen |
Kod producenta | P1BRU-ACSK-SC3002U-99XXXXXXX |
Producent | Brubeck |
EAN |