Solidna rura ;) Płynna operacja, brak zacięć. Plusem, albo minusem jest waga - jest bardzo lekka. Nie zakatujesz się biegając z nią pół dnia. Jak ktoś już pisał... kup więcej shellsów ;)
Sprężynowa replika strzelby CM353L posiadająca 3 lufy wewnętrzne. Pozwala to na wystrzelenie 3 kulek jednocześnie za jednym pociągnięciem spustu, a dzięki temu uzyskanie zdecydowanej przewagi na polu walki.
Z metalu w tym modelu wykonano lufę zewnętrzną, prowadnicę chwytu, klapkę komory nabojowej, zaczepy pasa nośnego, obejmę lufy, prowadnicę kolby i blaszkę wyrzutnika łusek. Chwyt pistoletowy, korpus, kolbę i chwyt przeładowania wykonano z tworzywa sztucznego.
Kulki umieszcza się w dołączonej atrapie shellsa o pojemności 30 kulek, którego następnie umieszczamy w komorze nabojowej, co nadaje użytkowaniu repliki dodatkowego powiewu realizmu. Poszczególne elementy repliki zostały bardzo dobrze spasowane.
Kulka wystrzelona z każdej z 3 luf jest lekko podkręcona, co podnosi skuteczność ostrzału. Przełącznik bezpiecznika oraz przycisk blokady klapki komory nabojowej znajdują się zaraz obok języka spustowego, przez co ich obsługa jest szybka i intuicyjna. Model CM353L posiada teleskopową kolbę z tworzywa sztucznego.
W zestawie znajduje się:
- replika,
- 1 x shells,
- szybkoładowarka do kulek,
- wycior.
Dane techniczne
Materiał: metal i tworzywo sztuczne
Długość całkowita: 970-1090 mm
Waga: 1985 g
Kolor: czarny
Napęd: sprężynowy
Prędkość początkowa: 300 FPS
Hop-up: brak
Rodzaj magazynka: Łuska
Pojemność magazynka: 30 kulek
Ilość strzałów z jednostki zasilania: 3
Producent: Cyma
| Wzorowany na | Remington |
|---|---|
| Napęd repliki | Sprężynowy |
| Prędkość wylotowa | 300 fps |
| Zasięg celnego strzału | Do 20 m |
| Rodzaj magazynka | Łuska |
| Pojemność magazynka | 30 kulek kalibru 6mm |
| Gearbox | Standardowy |
| Korpus | Metal i polimer |
| Długość całkowita | 1090 mm |
| Waga | 1985 g |
| Blowback | Nie |
| EAN | 5902543052537 |
| Kod producenta | CYM-03-008827 |
| Producent | CYMA |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 3
-
-
bardzo fajna strzelba. polecam
-
Plastik czuć gdy tylko chwycisz ją w ręce. Wystarczy tylko załadować i ,,rozładować,, i już nie czuć plastiku. Uśmiech z twarzy nie schodzi. Natomiast kulki schodzą, na dodatek szybko. Zalecam wraz ze strzelbą kupić dużo kulek i dodatkowe magazynki 3x10 firmy CYMA pakowane po 6 szt.
Brak opinii