Gazowa replika strzelby M870 wykonana została z metalu oraz tworzywa sztucznego. Korpus, lufa, atrapa magazynka podlufowego oraz drobne elementy wykonano z metalu. Tworzywa użyto do wykonania kolby z chwytem oraz chwytu przeładowania. Stopka kolby z twardej gumy zapewnia stabilne oparcie podczas strzelania.
M870 strzela na raz trzema lub sześcioma kulkami 6 mm. Po naciśnięciu spustu z każdej z trzech luf wewnętrznych wylatuje jedna lub dwie kulki. Replikę wyposażono w bezpiecznik spustu znajdujący się na przedniej części kabłąka.
W schowku w kolbie znajduje się metalowy, wyjmowany zbiornik na Green Gas. Dostęp do niego uzyskujemy po zdjęciu gumowej stopki kolby, jedno napełnienie zbiornika pozwala na oddanie około 100 strzałów.
Strzelba wyposażona jest w grzbietową szynę RIS przeznaczoną na montaż celowników kolimatorowych. Pod lufą w miejscu rurowego magazynka znajduje się zakręcany schowek na dodatkowe shellsy.
Do strzelby dołączony został magazynek typu Low-cap w formie shellsa, który mieści w sobie 30 kulek.
W zestawie znajduje się:
- replika,
- shells na 30 kulek,
- zbiornik na green gas.
Dane techniczne
Materiał: metal i tworzywo sztuczne
Długość całkowita: 960 mm
Waga: 2235 g
Kolor: czarny
Napęd: green gas
Prędkość początkowa: 300 FPS
Hop-up: brak
Rodzaj magazynka: shells
Pojemność magazynka: 30 kulek
Ilość strzałów z jednostki zasilania: 3, 6
Producent: Tokyo Marui
| Wzorowany na | Remington |
|---|---|
| Napęd repliki | Green gas |
| Prędkość wylotowa | 300 fps |
| Zasięg celnego strzału | Do 30 m |
| Rodzaj magazynka | Low-cap |
| Pojemność magazynka | 30 kulek kalibru 6mm |
| Gearbox | Nie dotyczy |
| Korpus | Metal i polimer |
| Długość całkowita | 960 mm |
| Waga | 2235 g |
| Możliwość montażu celownika optycznego | Tak |
| Przyrządy celownicze stałe | Tak |
| Blowback | Nie |
| Hop-up | Nie |
| EAN | 4952839140302 |
| Kod producenta | 1152224966(TMR-02-027591) |
| Producent | Tokyo Marui |
| EAN |