Wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego walizka na pistolet maszynowy o maksymalnej długości do 740 mm.
Wnętrze wyściełano tłoczoną gąbką, która chroni przenoszony sprzęt przed uszkodzeniem oraz umożliwia precyzyjne dopasowanie kształtu do przedmiotów. Walizka zamykana jest za pośrednictwem 2 zatrzasków, dodatkowo zastosowano skoble, pozwalające na zabezpieczenie zawartości kłódkami.
Przenoszenie walizki jest możliwe dzięki 2 uchwytom, transport na większe odległości ułatwiają kółka.
Dane techniczne
Kolor: Tan
Wymiary: 800 x 400 x 170 mm
Wymiary wewnętrzne: 745 x 225 mm
Waga: 5955 g
Producent: Nuprol
| Waga | 5955 g |
|---|---|
| Kolor/kamuflaż | Odcienie brązu |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Kolor główny | Tan |
| Uchwyt transportowy | Tak |
| Gąbka | Tak |
| Zamknięcie | Zatrzaski |
| Wymiary zewnętrzne | 800 x 400 x 170 mm |
| Wymiary wewnętrzne | 745 x 225 mm |
| EAN | 5060644100097 |
| Kod producenta | 1152223583(WEE-22-026242) |
| Producent | Nuprol |
| EAN |