MĘSKIE PREZENTY
Zamów teraz - Paczkomat® i kurier DHL z dostawą na jutro!

30 dni na odstąpienie od umowy

Poza wyjątkami określonymi w Ustawie z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów, klient, który zakupił towar wysyłkowo w Militaria.pl, może odstąpić od umowy bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 30 dni od dostarczenia towaru. Zwrot towaru powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od złożenia oświadczenia. Towar powinien wrócić w takim stanie w jakim został zakupiony, wraz z kserokopią dowodu zakupu, instrukcją i gwarancją.

Jednocześnie informujemy, że nie ma możliwości zamiany zwracanego towaru.

Szczegółowe pouczenie o zasadach odstąpienia od umowy oraz wzór formularza odstąpienia od umowy znajdą Państwo w na stronie Regulaminu.

Uwaga! Klient odpowiada za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Konsument może skorzystać z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń. Chcąc skorzystać z możliwości polubownego rozwiązywania sporów dotyczących zakupów internetowych, Konsument może złożyć swoją skargę np. za pośrednictwem unijnej platformy internetowej ODR, dostępnej pod adresem: https://ec.europa.eu/consumers/odr/

Sprawdź pozostałe pytania w sekcji Zwroty i reklamacje

Nadal masz wątpliwości?

Skorzystaj z telefonu lub wyślij nam wiadomość

71 347 47 00
zapytania@militaria.pl
Czat
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49