Zamów do 23:00 - Paczkomat i kurier InPost z dostawą na jutro!

Dobór odpowiedniego rozmiaru odzieży

na stronę
Ustaw kierunek rosnący
 1. Z tego artykułu dowiesz się jakie są rozmiarówki butów, czym różnią się rozmiarówki EU, UK i US. Podpowiemy, jak dobrać rozmiar buta kupując przez internet, jak zmierzyć stopę do buta oraz udzielimy praktycznych wskazówek podczas pomiarów.

  Zobacz więcej
 2. Trafny dobór rozmiaru spodni bywa kłopotliwy, zwłaszcza jeśli robimy zakupy przez internet. Sprawy nie ułatwiają różne rodzaje rozmiarówek stosowane przez producentów. Aby ułatwić Ci dokonanie właściwego wyboru, stworzyliśmy ten artykuł. Opisujemy w nim różne typy rozmiarówek, podpowiadamy, w jaki sposób sprawdzić swoje wymiary, jak zmierzyć spodnie, jak dobrać właściwy rozmiar.

  Zobacz więcej
 3. Kluczem do sukcesu jest wybór odpowiedniego rozmiaru koszuli, który nie należy do najprostszych. Wybór komplikuje się jeszcze bardziej, gdy zakupy robimy przez Internet. Jak dobrać odpowiedni rozmiar koszuli, tak aby nie musieć jej zwracać?

  Zobacz więcej
 4. Decydując się na zakup odzieży przez Internet stajemy przed wyzwaniem, jakim jest wybór właściwego i dobrze dobranego rozmiaru. Nie inaczej jest w przypadku koszulek i t-shirtów, które bez wątpienia stanowią jedne z najchętniej wybieranych elementów naszego ubioru.

  Zobacz więcej
 5. Znalezienie odpowiednio dopasowanej kurtki to wyzwanie, z którym mierzy się praktycznie każdy, kto poszukuje wygody, komfortu i skutecznej ochrony przed niesprzyjającymi warunkami. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik, w którym odpowiemy na pytanie: jak dobrać rozmiar kurtki męskiej lub damskiej tak, aby uniknąć późniejszych zwrotów i rozczarowań.

  Zobacz więcej
 6. W ofercie Militaria.pl znajdziesz bluzy taktyczne, wojskowe, sportowe lub codzienne - jednokolorowe, wielokolorowe i w kamuflażu. Jednocześnie wiemy, że sam wybór rodzaju czy też koloru to dopiero pierwsza część zakupów. Druga, znacznie ważniejsza, to dobór odpowiedniego rozmiaru bluzy. W tym artykule skupiliśmy się właśnie na drugim aspekcie.

  Zobacz więcej
na stronę
Ustaw kierunek rosnący
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49