Zamów dziś - dostawa już w poniedziałek!

Strzelectwo

na stronę
Ustaw kierunek rosnący
Strona
 1. Walther PPQ na gumowe kule jest doskonałym pistoletem do ćwiczenia i doskonalenia umiejętności strzeleckich. Walther PPQ na gumowe kule - test i recenzja produktu.

  Zobacz więcej
 2. Wszystkie wiatrówki, które można kupić w naszym sklepie internetowym DOSTĘPNE SĄ BEZ ZEZWOLENIA. Wiatrówki te mają energię kinetyczną wystrzelonego pocisku poniżej 17 dżuli (<17 J) - zgodnie z polskim prawem można je nabywać i posiadać bez konieczności uzyskania zezwolenia oraz rejestracji.

  Zobacz więcej
 3. Zapraszamy do zapoznania się z technologiami wiatrówek marki GAMO!

  Zobacz więcej
 4. Z tego poradnika dowiesz się między innymi jak zbudowana jest wiatrówka oraz jak działa jej wewnętrzny mechanizm. Zgłębisz etapy działania systemu blow-back, a także sprawdzisz jakie dobrać akcesoria do konserwacji wiatrówek.

  Zobacz więcej
 5. Wybór łuku klasycznego jest świetnym rozwiązaniem w szczególności dla początkujących użytkowników, którzy chcą zapoznać się dokładnie z jego budową i działaniem. Nie ma on bowiem żadnych ułatwień, np. w postaci celownika. Jest to również świetny wybór dla miłośników tradycyjnych, klasycznych rozwiązań.

  Zobacz więcej
 6. Lunety to dość skomplikowane w budowie urządzenie i trudno się połapać w jego budowie - zwłaszcza na początku. Dlatego w tym poradniu wyjaśniamy, kiedy przydaje się luneta oraz jak odczytywać niektóre parametry. Dowiesz się, czym jest paralaksa, pole widzenia, o co chodzi z wypełnianiem azotem oraz jak właściwie zamontować lunetę na wiatrówce.

  Zobacz więcej
 7. Przy tak wielkiej różnorodności sprzętu, jaka występuje na rynku, jest to zasadnicze pytanie, na które trzeba znaleźć odpowiedź przed zakupem odpowiedniego urządzenia optycznego. Nie dotyczy to tylko warunków, w jakich będzie używana luneta, ale również sprzętu, z którym zostanie ona zintegrowana.

  Zobacz więcej
 8. Zastanawiając się nad zakupem repliki broni, najczęściej stajemy przed dylematem: wiatrówka czy AirSoftGun? Obecnie obie kategorie zapewniają podobny poziom odwzorowania oryginału. Jednocześnie wiatrówki wciąż oferują coś, czego z racji swego przeznaczenia repliki ASG oferować nie mogą. Tym czymś jest niszczenie improwizowanych celów za pomocą metalowych pocisków i emocje z tym związane.

  Zobacz więcej
 9. Jesteś gotowy do kupna wiatrówki pistoletu? Zachęcamy do zapoznania się z podstawowymi pojęciami!

  Zobacz więcej
 10. Jeśli wciąż stoisz przed wyborem i zastanawiasz się co lepsze ASG czy wiatrówka - to jesteś w odpowiednim miejscu. W tym poradniku przybliżymy Ci tematykę jednej i drugiej dziedziny, pokażemy podobieństwa i znaczące różnice między nimi. Zapraszamy więc do lektury.

  Zobacz więcej
 11. Z tego poradnika dowiesz się między innymi, jak zbudowana jest wiatrówka łamana oraz na jakiej zasadzie działa wiatrówka sprężynowa. Oprócz tego poznasz przydatne akcesoria, rodzaje śrutu, a także produkty służące do czyszczenia i konserwacji wiatrówek.

  Zobacz więcej
 12. Jak wybrać odpowiednią wiatrówkę karabin? Zanim zaczniesz przeszukiwać asortyment sklepu w poszukiwaniu najlepszych dla siebie wiatrówek, zastanów się do czego i z jakiej odległości chcesz strzelać.

  Zobacz więcej
 13. Zaczynasz przygodę ze strzelectwem i chcesz kupić swoją pierwszą wiatrówkę? A może strzelasz zawodowo i musisz już wymienić swój sprzęt? Jedno jest pewne - strzelectwo to aktywność, która zyskuje coraz większe grono zwolenników. Przede wszystkim zastanów się jakie parametry są dla ciebie ważne. Jaką kwotę możesz przeznaczyć na zakup wiatrówki oraz do czego potrzebujesz sprzęt. Czy wiatrówka ma służyć do celów sportowych czy rekreacyjnych?

  Zobacz więcej
 14. Konserwacja wiatrówek obejmuje kilka czynności, które pozwolą długo cieszyć się produktem. Zachęcamy do przeczytania artykułu o konserwacji wiatrówek.

  Zobacz więcej
 15. W tym poradniku opisujemy i pokazujemy na infografice, jak zbudowana jest i jak działa wiatrówka długa z napędem PCP. Możesz zapoznać się z budową wewnętrzną wiatrówki oraz animacją przedstawiającą działanie napędu. Oprócz tego polecamy odpowiednie śruty i inne akcesoria do tego typu wiatrówek.

  Zobacz więcej
 16. Do strzelania potrzebna jest nie tylko wiatrówka i amunicja – trzeba jeszcze mieć do czego strzelać. Przypomnijmy w tym miejscu, iż nie mogą to być zwierzęta ani tym bardziej ludzie. Nie niszczmy też żywych roślin ani przedmiotów użytkowych. Aby nasza zabawa była bezpieczna, warto zaopatrzyć się w proste akcesoria, które pozwolą sprawdzić możliwości naszej wiatrówki oraz własne umiejętności.

  Zobacz więcej
 17. Nie ma uniwersalnej odpowiedzi na pytanie, jaki jest najlepszy rodzaj śrutu. Najważniejszym kryterium, którym należy się kierować, wybierając śrut, jest jego celność. Jedyną metodą znalezienia odpowiedzi na to pytanie jest testowanie jak największej liczby różnych śrutów i dobór najlepszego dla posiadanego modelu wiatrówki. W tym poradniku podpowiemy Ci, w jaki sposób dobierzesz idealną amunicję do swojego modelu wiatrówki.

  Zobacz więcej
 18. Zapraszamy do zapoznania się ze słownikiem strzeleckim. Po kliknięciu na wybrany termin zostaniesz przeniesiony do odpowiedniej części strony z treścią.

  Zobacz więcej
 19. W tym poradniku przeprowadzimy Cię przez wszystkie niezbędne kroki, które trzeba wykonać do właściwego zamontowania lunety na wiatrówce. Dowiesz się, jaki montaż dobrać, jak zamocować na nim lunetę, a na końcu powiemy, co zrobić, by celnie strzelać. Właściwe zamontowanie lunety jest niezbędne do oddawania celnych strzałów i uniknięcia uszkodzenia sprzętu, dlatego przeczytaj dokładnie poniższy wpis i rób notatki.

  Zobacz więcej
 20. Wszystkie wiatrówki, które kupić można w naszym sklepie internetowym nie wymagają zezwolenia. Nie wymagają one również żadnej rejestracji. W myśl polskiego prawa nie stanowią one broni i nie mogą do nich być stosowane przepisy o broni pneumatycznej. Z prawnego punktu widzenia wiatrówki o energi pocisku poniżej 17 J nie różnią się niczym od procy.

  Zobacz więcej
na stronę
Ustaw kierunek rosnący
Strona
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49