ZIMOWA WYPRZEDAŻ DO -50% - OSTATNIE DNI

Do końca pozostało:   00 d 00 g 00 m 00 s

Aktywne ferie z Militaria.pl


Narciarstwo, snowboard i wędrówki po górach zimą - ferie zimowe to idealny moment na te aktywności! Na Militaria.pl znajdziesz wiele praktycznych produktów, które uczynią sporty zimowe jeszcze bardziej przyjemnymi i bezpiecznymi. Przygotuj swój sprzęt zimowy i wyruszaj w teren!


Kupuj taniej na Zimowej Wyprzedaży


Sprawdź naszą Zimową Wyprzedaż - znajdziesz tam wiele przydatnych produktów na ferie zimowe w obniżonych cenach! To doskonała okazja, aby zaopatrzyć się w odzież i niezbędny sprzęt, który nie tylko zapewni Ci bezpieczeństwo, ale także umili Twoje zimowe przygody.


Zima w górach

Zimowa wyprawa w góry wymaga odpowiedniego wyposażenia i przygotowania. W naszym sklepie znajdziesz ciepłą odzież i akcesoria, które pomogą Ci radzić sobie w trudnych warunkach. Przydadzą się także raki zwiększające przyczepność na powierzchni oraz stuptuty, które zapobiegną dostawaniu się śniegu lub błota do butów. Nie zapomnij o ciepłym napoju w termosie! Wystarczy jeszcze latarka i możesz wyruszyć na szlak.


Narty, snowboard i biegi narciarskie

Narciarstwo, snowboard i biegi narciarskie to najpopularniejsze zimowe sporty. Jeśli planujesz wyjazd na narty, upewnij się, że jesteś odpowiednio przygotowany! Czapka, kominiarka, rękawiczki i skarpety narciarskie zapewnią Ci komfort termiczny podczas długich zjazdów. Warto również spakować ogrzewacze chemiczne, które mogą się przydać w nagłych sytuacjach.


Trening w domu

Jeśli nie planujesz zimowego wyjazdu, możesz nadal dbać o swoją formę. Na Militaria.pl znajdziesz odzież treningową idealną do ćwiczeń w domu, na siłowni lub podczas joggingu. Warto też wyposażyć swoją domową siłownię w dostępne u nas maty do ćwiczeń, drążki, hantle i kettlebelle!


Bezpieczeństwo zimą

Nie pozwól, aby nieoczekiwane sytuacje zepsuły Ci ferie. Zadbaj o dobrze wyposażoną apteczkę, która może się przydać zarówno w samochodzie, podczas wędrówki, jak i na stoku. Jeśli spadnie śnieg, przyda się także łopata - ułatwi ona odkopanie pojazdu. Kolejnym przydatnym akcesorium dla odpowiedzialnych kierowców jest alkomat.

DOŁĄCZ DO NAS!

Dziękujemy za zapisanie się na nasz newsletter.
Potwierdź zapis klikając w link w otrzymanej wiadomości.

CO ZYSKUJESZ?


Wcześniejsze informacje o nowościach i wyprzedażach.


Dostęp do dedykowanych akcji promocyjnych.


Personalizowane oferty i rekomendacje.


Powiadomienia o najnowszych artykułach, poradach i filmach o tematyce outdoorowej.


Będziesz otrzymywać tylko konkretne oferty i osobiste rekomendacje.


Pamiętaj, aby potwierdzić subskrypcję newslettera poprzez kliknięcie w link, który otrzymasz w mailu.


Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49