Litowa bateria CR2032 o napięciu 3V zwana guzikową, cechująca się dużą wydajnością, wykorzystywana jest do zasilania urządzeń takich jak zegarki, kalkulatory oraz celowniki optyczne.
Dane techniczne
Pojemność: 235 mAh
Napięcie: 3V
Wymiary: 20 x 3,2 mm
Waga: 3 g
Producent: EverActive
| Typ akumulatora/baterii | Bateria litowa |
|---|---|
| Pojemność | 235 mAh |
| Waga | 3 g |
| Wymiary | 20 x 3,2 mm |
| Rodzaj akumulatora/baterii | CR2032 |
| EAN | 5902020523444 |
| Kod producenta | CR20325BL |
| Producent | EverActive |
| EAN |