Zamów do 23:00 z dostawą w sobotę

Wzrost modela:

Buty CMP Moon Low Trekking - Khaki

Ocena:
94% of 100
Produkt archiwalny
Do góry

Wytrzymałe, wodoodporne buty trekkingowe z niską cholewką wykonaną ze skóry zamszowej oraz wzmocnieniami z kevlaru i nylonu. Sprawdzą się jako uniwersalne obuwie terenowe i miejskie.

Zastosowana oddychająca membrana Climaprotect pozwala na odparowanie potu, jednocześnie zapobiegając przenikaniu wilgoci z zewnątrz. Język zintegrowany z cholewką zabezpiecza przed dostawaniem się wody, błota, kamieni lub innych drobnych elementów do wnętrza buta.

Anatomicznie wyprofilowana podeszwa środkowa zapewnia komfort na dłuższych wędrówkach nawet w trudnym, kamienistym terenie. System usztywnienia kostki chroni stopę i kostkę przed urazami.

Stabilne poruszanie się w terenie gwarantuje amortyzowana podeszwa Vibram XS Trek (Tsavo 1206), która wraz z odpowiednio wyprofilowanym, agresywnym bieżnikiem zapewnia bardzo dobrą przyczepność na różnego rodzaju powierzchniach, niezależnie od warunków atmosferycznych.

Ochronę palców i pięty zapewnia dodatkowa warstwa materiału oraz nadlana część odpornej na ścieranie gumowej podeszwy. Buty wyposażono w ukształtowane anatomicznie wkładki Ortholite wzmocnione pianką EVA.

Dane techniczne
Kolor: Khaki
Podeszwa: Vibram XS Trek (Tsavo 1206)
Podszewka: membrana Climaprotect
Cholewka: skóra zamszowa, kevlar, nylon
Wkładka: Ortholite
Producent: CMP, Włochy

Więcej informacji
Wysokość buta Niskie
Materiał cholewki Skóra + syntetyk
Membrana Tak
Wyściółka ocieplająca Nie
Sposób mocowania Sznurowanie
Płeć Męska
Kod producenta 31Q4787/E980
Producent CMP

Opinie ze zdjęciami

Podsumowanie opinii

Przygotowane automatycznie na podstawie opinii

Liczba opinii: 3

  1. J...
    80%

    Przyzwoicie wyglądające buty, chociaż są "made in China". Moim zdaniem fajniejsze i wygodniejsze od innego modelu tej firmy, który jest dostępny na Militaria.pl., ale są tak samo wąskie. Jeżeli ktoś ma szczupłą stopę to ok., ale na szerszą lepiej kupić o jeden nr większe. Na mnie są dobre 41, a mam rozmiar 40. W promocji i z punktami ksk jak najbardziej można je polecić.

  2. S...
    100%

    Rozmiar zgody z tabelą, buty o podeszwie o wysokości ok 5 cm, twardej. Na nodze ich nie czuć jakby się w kapciach chodziło. Dobre do codziennego użytkowania. Wodoodporność jeszcze nie przetestowana.

  3. K...
    100%

    Buty dobrze zrobione, masywne ale w miarę lekkie, wyglądają bardzo dobrze. Dobrej jakości podeszwa vibram, kevlarowe wstawki, nylon i membrana wodoodporne. Zakupione z myślą o całorocznym śmiganiu po mieście oraz okazjonalnym leśno pagórkowatym terenie. Cena w promocji że szkoda nie kupić :) Polecam buty i sklep !!

Brak opinii

  1. ...