Nawet pozytywnie mnie zaskoczył. Wszelkie suchary czy awaryjne racje żywnościowe są jakie są i się z tym nie dyskutuje, ale chleb zawsze trochę będziemy porównywać do tego codziennego, a ten z puszki o dziwo nie jest taki zły.
Krojony pełnoziarnisty chleb zamknięty w puszce wykonanej z metalu pokrytego powłoką antykorozyjną. Produkt został zapakowany hermetycznie, co zapobiega utracie właściwości odżywczych.
Pieczywo nie zawiera konserwantów i polepszaczy smaku. Zostało wyprodukowane ze składników pochodzenia naturalnego oraz wypieczone na parze.
Składniki:
- mączka żytnia,
- woda,
- sól,
- drożdże.
Wartości odżywcze na 100 g:
- tłuszcz - 1,2 g (w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 0,2 g),
- węglowodany - 32,3 g (w tym cukry - 3,2 g),
- błonnik - 9,6 g,
- białko - 5,2 g,
- sól - 1,1 g.
Alergeny:
Może zawierać śladowe ilości orzechów, mleka i sezamu.
Dane techniczne
Kaloryczność kJ/kcal (100 g): 759/180
Waga: 500 g
Producent: Trek 'n' Eat
| Wartość jednostkowa | 500 g |
|---|---|
| Typ żywności | Pieczywo |
| Waga netto | 500 g |
| Wartość energetyczna (kJ) | 759 kJ/100 g |
| Wartość energetyczna (kcal) | 180 kcal/100 g |
| Wartość energetyczna produktu (kJ) | 3795 kJ |
| Wartość energetyczna produktu (kcal) | 900 kcal |
| Białko | 5,2 g/100 g |
| Tłuszcze | 1,2 g/100 g |
| Węglowodany | 32,3 g/100 g |
| Cukry | 3,2 g/100 g |
| Sól | 1,1 g/100 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 |
| Rodzaj dania | Wegetariańskie |
| EAN | 4002787072115 |
| Kod producenta | 40417B |
| Producent | Trek`n`Eat |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 41
-
-
Chleb bardzo dobry. Podczas jedzenia sprawia wrażenie że faktycznie jest zrobiony tylko i wyłącznie z naturalnych składników bez żadnych polepszaczy smaku czy jakichś spulchniaczy albo innego dziadostwa. Do tego fajna jest ta puszka którą można po opróżnieniu wykorzystać na różne sposoby.
-
Chleb bardzo dobry , treściwy i pożywny. Smak niby nijaki ale to świadczy tylko o tym że nie jest faszerowany jakimiś dodatkami czy polepszaczami smaku. Ma być zdrowy i wypełniać żołądek i to spełnia w stu procentach.
-
Najlepszy gotowy chleb jaki jadłem. Chleb pytlowy jest obrzydliwy, a to naprawdę super chleb, bardzo smaczny, od razu pokrojony, w szczelnej puszce, ładnie pachnie. Będę kupował częściej.
-
Chleb bardzo dobry, w smaku nie ustępuje świeżemu. Prosty skład, bez polepszaczy wzbudza zaufanie. Świetna opcja jako długoterminowe zapasy w razie W. Ja co kilka lat odtwarzam swoje. Kiedyś trafiłem na zapomnianą puszkę 3 lata po terminie i po otwarciu okazało się, że chleb pachniał i smakował jak świeży. Polecam produkt i sklep.
-
Rewelacyjne rozwiązanie na wyjazdy lub nieoczekiwane sytuacje awaryjne. Dzięki prostemu składowi w miarę bezpiecznie można to dać dzieciom gdy zapomni się zrobić zakupów przed długim weekendem. Poza tym miły zapach po otwarciu, smak oraz możliwość zostawiania jedzenia na "potem".
-
Bardzo dobry chleb razowy, zapakowany hermetycznie w metalowym opakowaniu. Chleb pokrojony w plasterki. Błyskawiczna dostawa zamówionego towaru. Warto mieć w razie W.
-
Rewelacyjne wyjście, kiedy potrzeba pieczywa na długi wypad. Długa data przydatności, pieczywo chronione przez puszkę nie łamie się, nie zostanie zaatakowane przez patogeny ani zjedzone przez jakieś robactwo czy szczury. Polecam również za bardzo dobry skład (tylko kilka niezbędnych składników). To solidna porcja porządnego pieczywa.
-
Chleb pełnoziarnisty Trek 'n' Eat w puszce - 500 g to bardzo pyszny chlebek z długą datą przydatności do spożycia,wsam raz na wypady za miasto na piknik,serdecznie polecam
-
Nie zaszkodzi mieć w tzw BOB-ie troszkę pieczywka dla rodzinki. Przyzwoita długość przydatności do spożycia + fajne zapakowanie w puszce gwarantują, że głodnym człowiek nie będzie biegał. :)
-
Uwagę zwraca skład .Same naturalne składniki bez chemii .Bardzo fajne opakowanie długi termin przydatność do spożycia W smaku naprawdę dobry . Polecam
-
Smaczny chlebek w bardzo poręcznej formie. To, że chleb jest od razu pokrojony jest świetne, gdyż gdyby to był solidny "wałek" do pokrojenia, na pewno by się rozpadał i kruszył. Długi termin spożycia to dodatkowy atut.
-
Bardzo fajna alternatywa moim zdaniem dla np. Sucharów specjalnych, jeżeli ktoś nie lubi tego rodzaju "pieczywa".Ale o chlebie pełnoziarnistym a nie o sucharach.Pieczywko bardzo przyzwoite w smaku, a i skład odpowiedni jeżeli wierzyc w to co jest w opisie. Jeszcze opakowanie bardzo fajna puszka z wieczkiem. Chleb w puszce do tego "Małpa" i ruszamy na szlak. Polecam
-
Chleb którym po kilku kawałkach jesteśmy najedzeni Gdzieś tam na wyprawie warto go mieć bo ma jedną niezaprzeczalną zaletę - jest szczelnie zamknięty w puszce dzięki której długo trzyma termin przydatności do spożycia no i dzięki tej puszce nie zgnieciemy go a i później można puszkę do czegoś tam wykorzystać Po otwarciu puszki chleb nie jest suchy tylko taki fajny leciutko nawilżony
-
To już mój kolejny zakupiony "bochenek". Przy rosnących cenach pieczywa tradycyjnego i jednoczesnym spadku jego jakości, to ciekawa alternatywa. Sam smak, skład i mobilność oraz trwałość sprawiają, że warto ten produkt polecić.
Brak opinii