Słaba jakość, trudno się rozstawia, brak jakiejkolwiek instrukcji. Cena absolutnie nieodpowiednia... Już lepiej kupić jakiś bardzo tani i na to samo wyjdzie...
Hamak typu Jungle z moskitierą i wodoodpornym zadaszeniem w kolorze Olive.
Dane techniczne
Kolor: Olive
Materiał zadaszenia: 100% poliester
Materiał podłogi: 100% bawełna
Moskitiera: siatka 100% poliester
Wymiary dachu: 230 x 105 cm
Wymiary podłogi: 200 x 68 cm
Wysokość: 50 cm
Nośność: do 100 kg
waga: 1500 g
Producent: Mil-Tec, Niemcy
Militaria.pl jest oficjalnym dystrybutorem marki Mil-Tec.
Mil-Tec to marka stworzona przez firmę Sturm Handels GmbH, która od 1971 roku specjalizuje się w produkcji i dystrybucji odzieży oraz sprzętu outdoorowego i taktycznego. Korzystając z doświadczenia w pracy z nadwyżkami wojskowymi i jednocześnie rozwijając własne, nowoczesne rozwiązania - jak linia cywilnych kamuflaży Phantomleaf® - firma zyskała renomę producenta wysokiej jakości sprzętu w atrakcyjnej cenie. Marka dba o etyczne standardy w krajach produkcji, aktywnie wspierając inicjatywę "Social Fair". Ciekawostką jest oferta replik historycznych mundurów i wyposażenia wojskowego, cieszących się uznaniem wśród kolekcjonerów i rekonstruktorów.
| Waga | 1500 g |
|---|---|
| Kolor/kamuflaż | Odcienie zieleni |
| Wymiary rozłożonego | 230 x 105 cm |
| Materiał | Poliester, bawełna |
| Maksymalne obciążenie | 100 kg |
| Moskitiera | Tak |
| EAN | 4046872177279 |
| Kod producenta | 6782 |
| Producent | Mil-Tec |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 1
Brak opinii