Mega fajna broń jak na 1 replike. Polecam gorąco
Hybrydowa replika 4 lufowego karabinu maszynowego M132 Microgun wykonana została ze wzmocnionego, nylonowego tworzywa sztucznego oraz metalu. Z metalu wykonano cztery lufy zewnętrzne oraz kluczowe części mechanizmu repliki.
Całkowita długość M132 to 710 mm, a jego waga to ponad 4 kg. W karabinie zastosowano czterolufowy system gatlinga oraz magazynek o pojemności 2200 kulek, dzięki czemu replika świetnie nadaje się do prowadzenia skutecznego ognia zaporowego.
Każda lufa wewnętrzna została wyposażona w pełni regulowany system Hop-up. Dodatkowo system luf i Hop-up jest kompatybilny ze standardem AEG.
Działko można zasilać w systemie HPA lub wprost z butli z green gazem. Karabin wystrzeliwuje kulki z prędkości 400-450 FPS. Silnik 12V napędzający układ obracający lufami, można zasilić za pomocą pakietu akumulatorowego Li-Po 11.1V (Max 12V). W takiej konfiguracji karabin osiąga szybkostrzelność na poziomie 2280 kulek na minutę.
Do prawidłowego działania repliki w systemie HP dodatkowo wymagane jest:
- butla HP,
- reduktor/regulator,
- wąż + złączki.
Dane techniczne
Materiał: metal i tworzywo sztuczne
Długość lufy: 350 mm
Długość całkowita: 710 mm
Waga: 4300 g
Kolor: czarny
Napęd: hybrydowy - HP/green gaz i elektryczny
Prędkość początkowa: 400-450 FPS (regulowana)
Hop-up: jest, regulowany
Rodzaj magazynka: Box
Pojemność magazynka: 2200 kulek
Producent: Classic Army
| Wzorowany na | b/d |
|---|---|
| Napęd repliki | HP |
| Prędkość wylotowa | 450 fps |
| Zasięg celnego strzału | Do 40 m |
| Rodzaj magazynka | Bęben |
| Pojemność magazynka | 2200 kulek kalibru 6mm |
| Gearbox | Nie dotyczy |
| Korpus | Polimer |
| Długość całkowita | 710 mm |
| Waga | 4300 g |
| Blowback | Nie |
| EAN | 4894361012408 |
| Kod producenta | 1152216022(CLA-01-018620) |
| Producent | Classic Army |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 3
-
-
Dobra replika, świetna do CQB.
-
Dobra giwera. Polecam
Brak opinii