Elektryczna replika jednego z najpopularniejszych karabinów snajperskich. Korpus, szczerbinkę, urządzenie wylotowe, podstawę muszki i lufę wewnętrzną wytworzono z metalu. Do produkcji komory zamkowej, magazynka i przełącznika trybu ognia zastosowano stal. Z tworzywa imitującego drewno wykonano łoże oraz chwyt pistoletowy wraz z kolbą.
Z prawej strony korpusu znajduje się charakterystyczny, skrzydełkowy selektor trybu ognia pełniący rolę bezpiecznika (blokady spustu). Podobnie jak w pierwowzorze, na kolbie umieszczono poduszkę policzkową zwiększająca komfort podczas długiej rozgrywki.
Ponadto z lewej strony umieszczono boczną szynę montażową typu jaskółczy ogon umożliwiającą instalację celowników optycznych. Karabin dysponuje także mechanicznymi przyrządami celowniczymi, muszką w półotwartej osłonie oraz nastawną szczerbinkę, regulowaną w pionie.
Sercem repliki jest gearbox w standardzie SWD Classic Army wyposażony w stalowe koła zębate, tłok z dwoma stalowymi zębami, kierunkową głowicę tłoka i łożyskowaną prowadnicę sprężyny. Metalowa komora Hop-Up i lufa wewnętrzna o długości 690 mm pozwalają na uzyskanie wysokiej celności. Karabin nadaje wystrzeliwanym kulkom prędkość początkową rzędu 420 FPS.
W zestawie znajdują się:
- replika,
- magazynek.
Dane techniczne
Materiał: metal, stal i tworzywo sztuczne
Długość lufy: 690 mm
Długość całkowita: 1210 mm
Waga: 3505 g
Napęd: elektryczny
Gearbox: specjalny
Prędkość początkowa: 420 FPS
Hop-Up: tak
Rodzaj magazynka: Hi-Cap
Pojemność magazynka: 120 kulek
Producent: A&K
| Wzorowany na | SVD |
|---|---|
| Napęd repliki | Elektryczny |
| Prędkość wylotowa | 420 fps |
| Zasięg celnego strzału | Do 50 m |
| Rodzaj magazynka | Hi-cap |
| Pojemność magazynka | 120 kulek kalibru 6mm |
| Gearbox | Specjalny |
| Korpus | Metal |
| Długość całkowita | 1210 mm |
| Waga | 3505 g |
| Możliwość montażu celownika optycznego | Tak |
| Przyrządy celownicze stałe | Tak |
| Blowback | Nie |
| Hop-up | Tak |
| Rodzaj wtyku | Deans/T-Connect |
| EAN | 5902543958266 |
| Kod producenta | AIK-01-031108 |
| Producent | A&K |
| EAN |