Elektryczna replika karabinka szturmowego CM15 KR-CQB 8.5" wykonana została ze wzmocnionego tworzywa sztucznego oraz metalu. Z metalu wykonano lufę zewnętrzną, prowadnicę kolby, zaczepy, chwyt przedni oraz większość drobnych elementów. Korpus, kolbę oraz chwyt pistoletowy wykonano z wytrzymałego tworzywa sztucznego.
Karabinek wyposażony został w grzbietową szynę RIS 22 mm oraz chwyt przedni typu KeyMod. Do chwytu KeyMod przyłączyć można dedykowane segmenty np. szyn RIS (KeyMod nuts) w dowolnej pozycji oraz dowolnej konfiguracji, dzięki rozmieszczonym wokół chwytu otworom. Na górnej szynie RIS założone zostały mechaniczne przyrządy celownicze typu flip-up.
Dzięki rozsuwanej kolbie zakończonej stopką o antypoślizgowej fakturze, możliwe jest dostosowanie długości repliki do budowy oraz preferencji strzelca. Tłumik płomienia osadzony został na 14-milimetrowym lewoskrętnym gwincie (CCW), co umożliwia przyłączenie w jego miejsce tłumika dźwięku.
Sercem repliki jest metalowy gearbox v2 wyposażony w łożyska 8 mm. Dzięki bazowej początkowej prędkości wylotowej rzędu ~400 FPS, replika doskonale nadaje się do prowadzania działań na średnim dystansie.
Do karabinka został dołączony magazynek typu Hi-cap o pojemności 450 kulek.
W zestawie znajduje się:
- replika,
- magazynek.
Dane techniczne
Materiał: tworzywo sztuczne i metal
Długość: 680-775 mm
Waga: 2200 g
Kolor: czarny
Napęd: elektryczny
Prędkość początkowa: 400 FPS
Gearbox: v2
Hop-up: tak, regulowany
Rodzaj magazyna: Hi-cap
Pojemność magazynka: 450 kulek
Producent: G&G
| Wzorowany na | M4 |
|---|---|
| Napęd repliki | Elektryczny |
| Prędkość wylotowa | 400 fps |
| Zasięg celnego strzału | Do 40 m |
| Rodzaj magazynka | Hi-cap |
| Pojemność magazynka | 450 kulek kalibru 6mm |
| Gearbox | Standardowy |
| Korpus | Polimer |
| Długość całkowita | 775 mm |
| Waga | 2200 g |
| Blowback | Nie |
| EAN | 4712972933595 |
| Kod producenta | 1152216145(GIG-01-018743) |
| Producent | G&G |
| EAN |