Ładny karabinek na początek o dość sporym zasięgu. Poza brakiem jaskółczego ogona i może ciut zbyt jasnym drewnem nie mam zastrzeżeń co do jakości i precyzji działania
Elektryczna replika karabinka szturmowego CM042 wykonana została z metalu oraz drewna. Korpus, pokrywa komory zamkowej oraz magazynek wykonane zostały z metalu. Z drewna wykonana została kolba, chwyt przedni, nakładka rury gazowej oraz chwyt pistoletowy.
Z prawej strony znajduje się charakterystyczny dla replik systemu AK skrzydełkowy selektor trybu ognia/bezpiecznik.
Dostęp do dźwigni regulacji systemu Hop-Up uzyskujemy klasycznie - po odciągnięciu rączki przeładowania.
Sercem repliki jest metalowy gearbox v3. Długa lufa i metalowe podzespoły pozwalają replice osiągnąć prędkość wylotową rzędu 450 FPS, dzięki czemu karabinek idealnie nadaje się do walki na średnim dystansie.
Do repliki dołączony został magazynek typu Hi-cap o pojemności 600 kulek.
W zestawie znajduje się:
- replika,
- magazynek.
Dane techniczne
Materiał: metal i drewno
Długość lufy: 440 mm
Długość całkowita: 915 mm
Waga: 3380 g
Kolor: czarny
Napęd: elektryczny
Gearbox: v3
Prędkość początkowa: 450 FPS
Hop-up: jest, regulowany
Rodzaj magazynka: Hi-cap
Pojemność magazynka: 600 kulek
Producent: Cyma
| Wzorowany na | AK/AKM/AK74 |
|---|---|
| Napęd repliki | Elektryczny |
| Prędkość wylotowa | 450 fps |
| Zasięg celnego strzału | Do 40 m |
| Rodzaj magazynka | Hi-cap |
| Pojemność magazynka | 600 kulek kalibru 6mm |
| Gearbox | Standardowy |
| Korpus | Metal i drewno |
| Długość całkowita | 890 mm |
| Waga | 3380 g |
| Przyrządy celownicze stałe | Tak |
| Blowback | Nie |
| Hop-up | Tak, regulowany |
| Rodzaj wtyku | Tamiya small |
| EAN | 5902543001801 |
| Kod producenta | 1152191183(CYM-01-000500) |
| Producent | CYMA |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 2
-
-
Dobrze strzela jak jej metalowa wersja. Polecam!
Brak opinii