Replika wykonana bardzo solidnie a co najważniejsze jest w pełni stalowa. Praktycznie nie wymaga modyfikacji po zakupie - duża szybkostrzelność i zasięg przy przyzwoitej celności a do tego odrazu ma mosfet i wtyczke t-connect. Warto !
Elektryczna replika karabinka szturmowego ELAKM wiernie odwzorowująca konstrukcje z rodziny AK. Wykonana w większości ze stali oksydowanej, ten materiał wykorzystano do produkcji korpusu, lufy zewnętrznej, przyrządów celowniczych, pokrywy zamka, magazynka i dźwigni przeładownia. Chwyt przedni, nakładkę rury gazowej oraz kolbę wytworzono z litego drewna, które zostało następnie polakierowane. Wyłącznie chwyt pistoletowy jest wykonany z tworzywa sztucznego.
Karabinek jest wyposażony w mechaniczne przyrządy celownicze w postaci muszki i szczerbinki. Z prawej strony znajduje się charakterystyczny dla replik systemu AK skrzydełkowy selektor trybu ognia/bezpiecznik.
Dostęp do dźwigni regulacji systemu Hop-Up uzyskujemy klasycznie - po odciągnięciu rączki przeładowania. Akumulator repliki umieszczony jest pod pokrywą komory zamkowej. Pokrywa zamocowana jest na jednym zatrzasku, co pozwala na jej błyskawiczny demontaż i wymianę źródła zasilania w każdej chwili. Wymianę magazynka ułatwia wkładka magwell spacer.
Sercem repliki jest gearbox v3 z systemem szybkiej wymiany sprężyny. We wnętrzu karabinka zastosowano szereg wzmocnionych podzespołów: cylinder ze stali nierdzewnej, poliwęglanowy tłok ze stalowym zębem, koła zębate ze stali proszkowej, stalowe łożyska 9 mm, stalowy język spustowy oraz odporny na ścieranie tappet plate.
W zestawie znajduje się:
- replika,
- magazynek,
- olejarka,
- oryginalny przybornik do czyszczenia.
Dane techniczne
Materiał: stal, drewno i tworzywo sztuczne
Długość lufy: 455 mm
Długość całkowita: 880 mm
Waga: 3600 g
Kolor: czarny
Napęd: elektryczny
Gearbox: v3
Prędkość początkowa: 390 FPS
Hop-up: jest, regulowany
Rodzaj magazynka: Mid-cap
Pojemność magazynka: 150 kulek
Producent: E&L
| Wzorowany na | AK/AKM/AK74 |
|---|---|
| Napęd repliki | Elektryczny |
| Prędkość wylotowa | 390 fps |
| Zasięg celnego strzału | Do 40 m |
| Rodzaj magazynka | Mid-cap |
| Pojemność magazynka | 150 |
| Gearbox | Wzmocniony |
| Korpus | Stal i drewno |
| Długość całkowita | 880 mm |
| Waga | 3600 g |
| Możliwość montażu celownika optycznego | Tak |
| Przyrządy celownicze stałe | Tak |
| Blowback | Nie |
| Dodatkowe akcesoria w zestawie | Tak |
| Hop-up | Tak, regulowany |
| Rodzaj wtyku | Tamiya small |
| EAN | 812332024643 |
| Kod producenta | EIL-01-031543 |
| Producent | Emei & Landarms Airsoft |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 9
-
-
Bardzo dobra replika asg. Niezawodna, mocny tryb zarówno semi jak i zadowalająco szybkie full-auto. Jak najbardziej polecam do strzelanek średnio-dystansowych.
-
Piękna sztuka, wygląda jak ostry.
-
Fajny sprzęt, bardzo ładnie wykonany
-
Świetna replika
-
Super wygląd waga i wykonanie jak prawdziwy Ak 47.
-
Rewelacja .Jak prawdziwy kałach .Polecam
-
Ładna, ciężka maszyna, po małej przeróbce pasuje orginalny bagnet. Sprzęt dobry dla kolekcjonera nad kominek.
-
Jest prawdziwy podoba mi się waga i wygląd i materiał
Brak opinii