Karabinek był ze mną na kilku strzelankach. Na plus: + Wykonanie body. Sama stal i drewno. Super spasowanie. Selektor chodzi ciężko i przyjemnie :) Na minus: - Cena. - Chwyt. Mam wrażenie, że został zrobiony z przetopionych chińskich zabawek. Ugina się przy ścisku. Do wymiany! - Magazynek. Podaje bez zarzutów i ładnie siedzi ale jakościowo to cyma, tyle że 3 razy droższa. - Pierwsza awaria na 3 strzelance. Stockowe łożyska i zębatki do wymiany. Podobno częsta awaria w LCT.
Elektryczna replika karabinu szturmowego LCK74 NV wykonana została ze stali, drewna i tworzywa sztucznego. Korpus, lufa zewnętrzna, przyrządy celownicze, pokrywa zamka oraz dźwignia przeładowania wykonane zostały ze stali, natomiast chwyt przedni, nakładka rury gazowej oraz kolba z drewna. Jedynie chwyt pistoletowy wykonany został z tworzywa sztucznego.
Z prawej strony znajduje się charakterystyczny dla replik systemu AK skrzydełkowy selektor trybu ognia/bezpiecznik. Ponadto z lewej strony korpusu umieszczono boczną szynę montażową typu "jaskółczy ogon" umożliwiającą instalację dedykowanych celowników optycznych, bądź dodatkowych szyn RIS.
Dostęp do dźwigni regulacji systemu Hop-Up uzyskujemy klasycznie - po odciągnięciu rączki przeładowania.
Sercem repliki jest metalowy gearbox v3. Dzięki bazowej początkowej prędkości wylotowej rzędu ~400 FPS, replika doskonale nadaje się do prowadzania działań na średnim dystansie.
Do karabinka dołączony został magazynek typu Mid-cap, w którym mieści się 130 kulek.
W zestawie znajduje się:
- replika,
- magazynek.
Dane techniczne
Materiał: stal, drewno i tworzy sztuczne
Długość lufy: 455 mm
Długość całkowita: 960 mm
Waga: 3355 g
Kolor: czarny
Napęd: elektryczny
Gearbox: v3
Prędkość początkowa: 400 FPS
Hop-up: jest, regulowany
Rodzaj magazynka: Mid-cap
Pojemność magazynka: 130 kulek
Producent: LCT
| Wzorowany na | AK/AKM/AK74 |
|---|---|
| Napęd repliki | Elektryczny |
| Prędkość wylotowa | 400 fps |
| Zasięg celnego strzału | Do 40 m |
| Rodzaj magazynka | Low-cap |
| Pojemność magazynka | 130 kulek kalibru 6mm |
| Gearbox | Standardowy |
| Korpus | Stal i drewno |
| Długość całkowita | 960 mm |
| Waga | 3355 g |
| Możliwość montażu celownika optycznego | Tak |
| Przyrządy celownicze stałe | Tak |
| Blowback | Nie |
| Hop-up | Tak, regulowany |
| Rodzaj wtyku | Tamiya small |
| EAN | 4712960032651 |
| Kod producenta | LCT-01-010044 |
| Producent | LCT Airsoft |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 1
Brak opinii