Bardzo dobrze zbudowana replika, dobrze strzela, fajnie wygląda, nic nie klekocze, bardzo dobra baza do modyfikacji. Czego można chcieć więcej. W tej cenie chyba jedna z najlepszych.
Elektryczna replika karabinka szturmowego SA-C07 wykonana został z tworzywa sztucznego, metalu oraz stali (stalowe są wszystkie śruby i piny). Korpus, kolbę SF, chwyt pistoletowy oraz prowadnicę kolby wykonano z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym. Chwyt przedni typu Keymod, magazynek, lufa zewnętrza, urządzenie wylotowe oraz drobne elementy wykonane zostały z metalu.
W replice zastosowano system szybkiej wymiany sprężyny, ESA. Pozwala to na szybkie i sprawne dostosowanie mocy repliki do warunków spodziewanych na polu rozgrywki bez konieczności posiadania dostępu do warsztatu czy szeregu specjalistycznych narzędzi - wystarczy odkręcić prowadnicę kolby by uzyskać dostęp do prowadnicy sprężyny, bez konieczności wyciągania czy rozkładania gearboxa.
Karabin został w pełni przystosowany do współpracy z akumulatorami typu LiPo oraz LiFe. Dzięki bazowej początkowej prędkości wylotowej rzędu 380 fps replika doskonale nadaje się do prowadzania działań na średnim dystansie. W zestawie załączono również sprężynę typu M90, co pozwala zmniejszyć prędkość początkową do 310 fps czyniąc tym samym replikę doskonale przystosowaną do prowadzenia działań na krótkim dystansie czy też wewnątrz budynków.
SA-C07 wyposażony został w grzbietową szynę RIS 22 mm oraz modularny chwyt przedni typu KeyMod. Do zespołu KeyMod przyłączyć można dedykowane segmenty np. szyn RIS (KeyMod nuts) w dowolnej pozycji oraz dowolnej konfiguracji, dzięki rozmieszczonym wokół chwytu otworom (KeyMod slots).
Dzięki rozsuwanej kolbie zakończonej stopką o antypoślizgowej fakturze, możliwe jest dostosowanie długości repliki do budowy oraz preferencji strzelca. Urządzenie wylotowe osadzone zostało na 14-milimetrowym lewoskrętnym gwincie, co umożliwia przyłączenie w jego miejsce tłumika dźwięku. Na górnej szynie RIS założone zostały mechaniczne przyrządy celownicze typu flip-up.
W komplecie z repliką znajduje się jeden magazynek typu Hi-cap o pojemności 380 kulek w kalibrze 6 mm.
W zestawie znajduje się:
- replika,
- magazynek,
- dodatkowa sprężyna główna.
Dane techniczne
Materiał: tworzywo sztuczne, metal i stal
Długość lufy: 260 mm
Długość całkowita: 690-770 mm
Waga: 2220 g
Kolor: czarny
Napęd: elektryczny
Gearbox: v2
Prędkość początkowa: 380/310 fps
Hop-up: jest, regulowany
Rodzaj magazynka: Hi-cap
Pojemność magazynka: 380 kulek
Producent: Specna Arms
Militaria.pl jest dealerem premium marki Specna Arms.
Specna Arms to marka wyspecjalizowana w produkcji replik ASG, ceniona za solidne wykonanie i korzystny stosunek jakości do ceny. Oferowane modele charakteryzują się realistycznym wyglądem i wysoką trwałością. W ofercie znajdują się różnorodne serie - od lekkich modeli CORE™ dla początkujących, przez zaawansowane EDGE™ z metalowymi korpusami i licencjonowanymi oznaczeniami, po topowe repliki PRIME™ z bezszczotkowymi silnikami i nowoczesną elektroniką. Marka współpracuje z renomowanymi firmami, takimi jak Rock River Arms czy Daniel Defense. Specna Arms cieszy się uznaniem zarówno wśród początkujących, jak i zaawansowanych graczy airsoftowych.
| Wzorowany na | M4 |
|---|---|
| Napęd repliki | Elektryczny |
| Prędkość wylotowa | 380 fps |
| Zasięg celnego strzału | Do 40 m |
| Rodzaj magazynka | Hi-cap |
| Pojemność magazynka | 380 kulek kalibru 6mm |
| Gearbox | Standardowy |
| Korpus | Polimer |
| Długość całkowita | 770 mm |
| Waga | 2220 g |
| Możliwość montażu celownika optycznego | Tak |
| Przyrządy celownicze stałe | Tak |
| Blowback | Nie |
| Dodatkowe akcesoria w zestawie | Tak |
| Szyna na akcesoria | Tak |
| Hop-up | Tak, regulowany |
| Rodzaj wtyku | Deans/T-Connect |
| EAN | 5902543047854 |
| Kod producenta | SPE-01-018325-00 |
| Producent | Specna Arms |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 8
-
-
Bardzo dobrze wykonana replika, świetnie spasowane części. W zestawie jest dodatkowa sprężyna o mniejszym naciągu. Warto pomyśleć o zakupie metalowych magazynków, które lepiej pasują do repliki (np: Zestaw 5 magazynków Specna Arms Hi-Cap 300 kulek do M4/M16 - Czarny (SPE-05-025491) G). Wadą jest brak akumulatora w zestawie i jakiejkolwiek jego specyfikacji (napięcie, maksymalne rozmiary) co dla początkujących może stanowić pewien problem. Polecam jako solidną podstawę do dalszych modyfikacji i rozbudowy.
-
Dobry stosunek cena jakość.
-
Replika świetnie wykonana. Nic nie lata, jest dobrze spasowana i celna. Można zamontować wiele modyfikacji. Polecam w 100%.
-
Swetnie wykonana replika, kupiłem w Miltiariach w Poznaniu galerii Poznania, odkąd mam tę replikę sprawdza się świetnie! Hop-up dobrze wyregulowany, mocno i celnie strzela, magazynek działą jak pownien, gearbox chodzi świetnie. Wszystko o tym karabinku jest świetne. Polecam dla ludzi, którzy strzelają i rekreacyjnie i na polach walki ASG. Uwielbiam ten karabinek.
-
Dobre wykonanie, jest już po pierwszych rozgrywkach, wszystko działa jak trzeba
-
Bardzo sprawny karabin
-
Dosyć droga, ale warta ceny replika. Celnie strzela, prawie się nie zacina, dużo szyn ris co pozwala na montowanie wielu modyfikacji, poza tym możliwość wymiany sprężyny. Na prawdę warto
Brak opinii