Jak dla mnie to jest to bardzo dobra replika na start z ASG. Chwyt metalowy robi wrażenie, nic nie trzeszczy, a plastik z którego wykonany korpus jest naprawdę mocny. Polecam
Elektryczna replika karabinka szturmowego SA-C08 wykonana został z tworzywa sztucznego, metalu oraz stali (stalowe są wszystkie śruby i piny). Korpus, kolbę SF, chwyt pistoletowy oraz prowadnicę kolby wykonano z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym. Chwyt przedni typu Keymod, magazynek, lufa zewnętrza, tłumik płomienia oraz drobne elementy wykonane zostały z metalu.
W replice zastosowano system szybkiej wymiany sprężyny, ESA™. Pozwala to na szybkie i sprawne dostosowanie mocy repliki do warunków spodziewanych na polu rozgrywki bez konieczności posiadania dostępu do warsztatu czy szeregu specjalistycznych narzędzi - wystarczy odkręcić prowadnicę kolby by uzyskać dostęp do prowadnicy sprężyny, bez konieczności wyciągania czy rozkładania gearboxa.
Karabin został w pełni przystosowany do współpracy z akumulatorami typu LiPo oraz LiFe. Dzięki bazowej początkowej prędkości wylotowej rzędu ~ 380 FPS, replika doskonale nadaje się do prowadzania działań na średnim dystansie. W zestawie załączono również sprężynę typu M90, co pozwala zmniejszyć prędkość początkową do ~310 FPS czyniąc tym samym replikę doskonale przystosowaną do prowadzenia działań na krótkim dystansie czy też wewnątrz budynków.
SA-C08 wyposażony został w grzbietową szynę RIS 22 mm oraz modularny chwyt przedni typu KeyMod. Do zespołu KeyMod przyłączyć można dedykowane segmenty np. szyn RIS (KeyMod nuts) w dowolnej pozycji oraz dowolnej konfiguracji, dzięki rozmieszczonym wokół chwytu otworom (KeyMod slots).
Dzięki rozsuwanej kolbie zakończonej stopką o antypoślizgowej fakturze, możliwe jest dostosowanie długości repliki do budowy oraz preferencji strzelca. Tłumik płomienia osadzony została na 14-milimetrowym lewoskrętnym gwincie, co umożliwia przyłączenie w jego miejsce tłumika dźwięku. Na górnej szynie RIS założone zostały mechaniczne przyrządy celownicze typu flip-up.
Do karabinu dołączony jest stalowy magazynek typu hi-cap, mieszczący 300 kulek. Replika przystosowana jest do podłączenia akumulatora z wtykiem Tamiya mała.
W zestawie znajduje się:
- replika,
- magazynek,
- dodatkowa sprężyna główna.
Dane techniczne
Materiał: tworzywo sztuczne, metal i stal
Długość lufy: 220 mm
Długość całkowita: 650-730 mm
Waga: 2120 g
Kolor: czarny
Napęd: elektryczny
Gearbox: v2
Prędkość początkowa: 380/310 FPS
Hop-up: jest, regulowany
Rodzaj magazynka: Hi-cap
Pojemność magazynka: 300 kulek
Producent: Specna Arms
Militaria.pl jest dealerem premium marki Specna Arms.
Specna Arms to marka wyspecjalizowana w produkcji replik ASG, ceniona za solidne wykonanie i korzystny stosunek jakości do ceny. Oferowane modele charakteryzują się realistycznym wyglądem i wysoką trwałością. W ofercie znajdują się różnorodne serie - od lekkich modeli CORE™ dla początkujących, przez zaawansowane EDGE™ z metalowymi korpusami i licencjonowanymi oznaczeniami, po topowe repliki PRIME™ z bezszczotkowymi silnikami i nowoczesną elektroniką. Marka współpracuje z renomowanymi firmami, takimi jak Rock River Arms czy Daniel Defense. Specna Arms cieszy się uznaniem zarówno wśród początkujących, jak i zaawansowanych graczy airsoftowych.
| Wzorowany na | M4 |
|---|---|
| Napęd repliki | Elektryczny |
| Prędkość wylotowa | 380 fps |
| Zasięg celnego strzału | Do 40 m |
| Rodzaj magazynka | Hi-cap |
| Pojemność magazynka | 300 kulek kalibru 6mm |
| Gearbox | Standardowy |
| Korpus | Polimer |
| Długość całkowita | 730 mm |
| Waga | 2120 g |
| Możliwość montażu celownika optycznego | Tak |
| Przyrządy celownicze stałe | Tak |
| Blowback | Nie |
| Dodatkowe akcesoria w zestawie | Tak |
| Szyna na akcesoria | Tak |
| Hop-up | Tak, regulowany |
| Rodzaj wtyku | Tamiya small |
| EAN | 5902543047878 |
| Kod producenta | SPE-01-018327 |
| Producent | Specna Arms |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 6
-
-
replika dobra, sprawuje się wysmienicie
-
Mega dobra i sprawdzona replika dla początkujących
-
ten karabin jest super służy mi już 5 mies używam go praktycznie co dziennie i nic się z nim nie dziej i się nie psuję
-
Replika bardzo dobrze się sprawuję nie ma luzów ani żadnych wad jestem zadowolony i polecam bo bardzo dobry produkt jak za taką cenę
-
Jak dotąd mój najlepszy zakup replik AEG. Tani, lekki karabinek o znakomitym spasowaniu i jakości części, nie ma miejsca na żadne zgrzyty taniego tworzywa. Wysoka celność i zasięg, łatwa wymiana sprężyny głównej, ogrom dostępnych części oraz akcesoriów na rynku. Posiadam karabinek od kilku miesięcy i jeszcze ani razu nie miałem z nim żadnej awarii. Polecam każdemu kto szuka dobrze wykonanego AEG lecz ma ograniczony budżet. Zapewniam, że produkt jest wart swojej ceny.
Brak opinii