Świetny kolimator, mocna kropka, kompaktowe rozmiary, nie zasłania pola widzenia, polecam!
Replika celownika kolimatorowego używanego przez siły specjalne na całym świecie. Wykonana w całości z metalu kolimator, posiada płynną regulację położenia punktu celowniczego (za pomocą dwóch pokręteł).
Dodatkowo strzelec ma możliwość regulacji jasności znaku celowniczego w zakresie pięciu stopni. Sam znak celowniczy może być wyświetlany w kolorze czerwonym lub zielonym.
Zalety pełnowymiarowego celownika kolimatorowego zostały „zamknięte” w możliwie najmniejszym opakowaniu. Może być używany jako samodzielny celownik we wszelkiego rodzaju karabinach, karabinkach, strzelbach czy pistoletach maszynowych. Sprawdzi się również jako zapasowy celownik montowany np. na lunetach.
Kolimator ten jest kompatybilny z urządzeniami noktowizyjnymi (NVD). W zestawie znajduje montaż pozwalający zamontować kolimator na każdej replice wyposażonej w szynę RIS 22 mm.
Dane techniczne
Materiał: metal
Długość: 70 mm
Waga: 130 g
Kolor: czarny
Kolor punktu: czerwony / zielony
Montaż: RIS 22 mm
Producent: Aim-O
| Rodzaj montażu kolimatora | Weaver |
|---|---|
| Typ montażu | Zintegrowany |
| Rozmiar obiektywu | 20 mm |
| Kolor znaku celowniczego | Dostępne różne warianty |
| Regulacja podświetlenia | Tak |
| Regulacja znaku celowniczego | Płynna |
| Długość | 70 mm |
| Rodzaj akumulatora/baterii | 1 x CR1632 |
| Typ zasilania | Bateria |
| Waga | 130 g |
| EAN | 5902543256737 |
| Kod producenta | 1152206242(AMO-10-008411) |
| Producent | Aim-O |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 3
-
-
Fajny wybór do pistoletów maszynowych w stylu low profile, zwłaszcza tych, gdzie można zdemontować mechaniczne przyrządy celownicze..
-
Polecam mocna kropka
Brak opinii