Kolimator Dragon M2 to celownik dedykowany do montażu na szynie RIS 22 mm. Przeznaczony do instalacji na wiatrówkach, replikach ASG lub Paintballowych.
Korpus wykonany praktycznie w całości z metalu jest gwarancją wytrzymałości i trwałości.
Płynna regulacja punktu celowniczego odbywa się przy pomocy pokręteł nastawnych. Umożliwiają one kalibrację plamki zarówno w pionie jak i poziomie.
Punkt celowniczy może być wyświetlany w kolorze czerwonym lub zielonym. Do wyboru jest też kilka poziomów jasności plamki.
Kolimator posiada dwie gumowe osłony typu flip-up. Zapobiegają one porysowaniu szkieł w trakcie transportu oraz chronią przed uszkodzeniami mechanicznymi.
Do zasilania kolimatora służą dwie baterie AG13 (brak w zestawie).
W komplecie z kolimatorem znajdują się:
- Montaż (RIS 22mm),
- Klucz do montażu,
- Gumowe zaślepki ochronne na szkła,
- Ściereczka do czyszczenia.
Dane techniczne:
Wykonanie: metal + tworzywo sztuczne
Waga: 225 g
Kolor: czarny
Kolor plamki: czerwony / zielony
Mocowanie: szyna RIS 22 mm
Producent: Dragon
| Rodzaj montażu kolimatora | Weaver |
|---|---|
| Typ montażu | Zintegrowany |
| Rozmiar obiektywu | 30 mm |
| Kolor znaku celowniczego | Dostępne różne warianty |
| Regulacja podświetlenia | Tak |
| Regulacja znaku celowniczego | Płynna |
| Długość | 120 mm |
| Rodzaj akumulatora/baterii | 2 x LR44 |
| Typ zasilania | Bateria |
| Waga | 225 g |
| EAN | 5902543257611 |
| Kod producenta | DRA-10-012651 |
| Producent | Dragon |
| EAN |