Lekka i poręczna latarka EDC, która dzięki wydajnej diodzie LED CREE XP-G R5 zapewnia strumień światła o maksymalnej mocy 120 lumenów i zasięgu 53 metrów.
Wytrzymały korpus o antypoślizgowej fakturze został wykonany z aluminium lotniczego pokrytego twardą anodyzowaną powłoką typu HA III. Latarka została uszczelniona systemem O-ringów, co gwarantuje wodoodporność na poziomie IPX-8 (odporność na zanurzenie na głębokość do 2 m przez 30 minut).
Dzięki innowacyjnej technologii ADT (Active Dimming Technology) zależności od pozycji w jakiej włączymy latarkę zostanie uruchomiony jeden z trzech trybów:
- gdy reflektor będzie skierowany do dołu, włączy się najsłabszy tryb,
- gdy reflektor będzie skierowany do przodu, włączy się najmocniejszy tryb,
- gdy reflektor będzie skierowany do góry, włączy się tryb płynnej zmiany mocy w zależności od ułożenia latarki - gdy będzie skierowana na wprost będzie świecić najmocniej, gdy skierujemy ją reflektorem w dół, moc światła się zmniejszy.
Tryby pracy/czas świecenia:
- 120 lumenów / 2 h,
- 20 lumenów / 12 h,
- 6 lumenów / 60 h.
Latarka jest zasilana jedną łatwo dostępną baterią AA.
Z latarką w zestawie znajdują się zapasowe O-ringi.
Dane techniczne
Obudowa: aluminium
Źródło światła: dioda CREE XP-G R5
Zasięg skuteczny: 53 m
Zasilanie: 1x bateria AA (brak w komplecie)
Włącznik: obrót głowicy
Wymiary: 81 x 19,8 mm
Waga: 26 g
Producent: Nitecore, PRC
Militaria.pl jest dealerem premium marki Nitecore.
Nitecore to jeden z czołowych światowych liderów w projektowaniu i tworzeniu zaawansowanego oświetlenia - od latarek i czołówek, po ładowarki i akcesoria EDC oraz outdoorowe. Rozwiązania tej marki trafiają do ponad 100 krajów i są wykorzystywane m.in. przez służby mundurowe, wojsko, myśliwych, żeglarzy, grotołazów, nurków oraz pasjonatów survivalu. Jako jeden z pionierów branży, Nitecore wprowadziło inteligentne systemy zarządzania energią, zaawansowane układy chłodzenia i elektroniczne sterowanie, które zapewniają wygodną obsługę i długą żywotność. Oferta nieustannie się rozwija, wprowadzając nowe serie i modele oświetlenia o imponujących parametrach, odpornych na trudne warunki atmosferyczne i mechaniczne.
| Maksymalny strumień światła | 120 lumenów |
|---|---|
| Wiązka światła | skupiona |
| Tryby świecenia | Tak |
| Czas pracy w trybie maksymalnym | 2 godz. |
| Czas pracy w trybie wysokim | 12 godz. |
| Czas pracy w najsłabszym trybie | 60 godz. |
| Typ zasilania | Bateria |
| Rodzaj akumulatora/baterii | 1x AA |
| Akumulator w zestawie | Nie |
| Materiał obudowy | aluminium |
| Klasa wodoszczelności | IPX 8 |
| Klips w zestawie | Nie |
| Opaska na głowę | Nie |
| Etui w zestawie | Nie |
| Długość | 81 mm |
| Średnica | 19,8 mm |
| Waga | 26 g |
| EAN | 6952506400676 |
| Kod producenta | LAT/NITECORE SENS AA |
| Producent | Nitecore |
| EAN |