Center Point Sycamore to bardzo dobry łuk klasyczny, który łączy w sobie tradycyjną konstrukcję z nowoczesnymi rozwiązaniami. Wyposażono go w składane ramiona, co znacznie ułatwia transport nieużywanego łuku. Ramiona zostały wykonane z lekkiego i jednocześnie trwałego włókna szklanego.
Majdan wyprodukowano z mieszanki klejonego warstwami drewna z białego dębu i orzecha. Na majdanie znajduje się wygodny, profilowany uchwyt, dzięki któremu łuk pewnie leży w dłoni.
Główne cechu:
- wysokiej jakości łuk klasyczny,
- wyposażony w składane ramiona,
- majdan z białego dębu i orzecha.
Dane techniczne
Materiały:
- drewno dębu,
- drewno orzech,
- włókno szklane.
Siła naciągu: 28 funty (12,7 kg)
Długość: 157,4 cm (62 cali)
Wersja: RH (praworęczna)
Producent: Crosman, USA
Militaria.pl jest wyłącznym dystrybutorem marki Crosman w Polsce.
Crosman to marka o ponad stuletniej tradycji, która od lat dostarcza entuzjastom strzelectwa niezawodne wiatrówki i amunicję. Przełomowym momentem w jej historii było wprowadzenie w 1954 roku naboju CO2 Powerlet - 12-gramowej kapsuły, która zrewolucjonizowała rynek, oferując o 50% więcej gazu niż wcześniej stosowane naboje 8-gramowe. Pozwoliło to na oddanie znacznie większej liczby strzałów z jednej kapsuły. Z biegiem lat Crosman rozszerzył swoją ofertę, wprowadzając repliki airsoftowe, optykę oraz akcesoria. Dziś marka oferuje szeroką gamę produktów, które sprawdzają się zarówno w rekreacyjnym strzelectwie, jak i w profesjonalnym treningu.
| Typ łuku | Klasyczny |
|---|---|
| Maksymalna siła naciągu | 12.7 kg |
| Majdan | Drewno |
| Materiał ramion | Włókno szklane |
| Celownik | Nie |
| Uchwyt na kołczan | Nie |
| Długość | 1574 mm |
| Waga | 1370 g |
| EAN | 843382003388 |
| Kod producenta | AVRS25KT |
| Producent | Crosman |
| EAN |