Lekki łuk z wygodnym, profilowanym chwytem. Wykonany z kilku rodzajów drewna oraz włókna szklanego. Majdan to mieszanka klejonego warstwami drewna bukowego i egzotycznych Gmelina Arboreta oraz Terminalia Bialata.
Ramiona wykonano z łączonego metodą laminowania drewna klonowego oraz włókna szklanego. Łuk dedykowany jest dla początkujących, praworęcznych łuczników.
Cięciwę wykonano z dakronowej skrętki składającej się z 12 włókien. Jest ona dodatkowo nawoskowana co znacznie zwiększa jej żywotność.
Dane techniczne
Materiały:
- drewno bukowe
- drewno Gmelina Arboreta
- drewno Terminalia Bialata
- włókno szklane
Siła naciągu: 26 funty (11,7 kg)
Długość: 167,6 cm (66 cali)
Waga: 1500 g
Wersja: RH- praworęczna
Producent: Jandao
| Typ łuku | Klasyczny |
|---|---|
| Maksymalna siła naciągu | 11.7 kg |
| Majdan | Drewno |
| Materiał ramion | Włókno szklane i drewno |
| Celownik | b/d |
| Uchwyt na kołczan | b/d |
| Długość | 1676 mm |
| Waga | 1500 g |
| EAN | 2007696518800 |
| Producent | Jandao |
| EAN |
