Fajny mały pizdryczek do kluczy.Wykonany porządnie przez konkretną firmę. Militaria. Pl jak zawsze stanęła na wysokości zadania i szybka wysyłka.polecam
Ultralekki multitool w formie kompaktowego breloka. Dzięki niewielkim rozmiarom zmieści się w kieszeni. Sprawdzi się jako element wyposażenia EDC.
Wytrzymałe ostrze o gładkiej krawędzi tnącej zostało wykonane ze stali nierdzewnej 7Cr17. Blokada frame lock zapobiega przed przypadkowym złożeniem w trakcie pracy.
Dzięki lince mocującej mikrotool można przypiąć do kluczy lub szlufki paska czy plecaka. W razie potrzeby natychmiastowego użycia wystarczy go odpiąć przy pomocy klamry.
Dane techniczne
Materiał: stal nierdzewna 7Cr17
Materiał obudowy: 3Cr13
Typ blokady: frame lock
Długość całkowita: 55 mm
Długość po złożeniu: 43 mm
Długość ostrza: 17 mm
Waga: 18,4 g
Producent: Gerber, USA
Militaria.pl jest dealerem premium marki Gerber Gear.
Gerber Gear to amerykańska marka założona w 1939 roku w Portland w stanie Oregon, od lat uznawana za jednego z największych dostawców noży i multitooli dla armii USA. W jej ofercie znalazły się kultowe modele, takie jak bojowy Mark II, survivalowy BMF, Strongarm czy LMF II Infantry, stworzony z myślą o bezpiecznym uwalnianiu pilotów z zestrzelonych maszyn. Gerber zasłynął ze współpracy z cenionymi projektantami, w tym twórcami customowych noży, co pozwoliło marce stale wyznaczać nowe standardy w branży. Globalną popularność przyniosła jej także seria noży survivalowych i akcesoriów sygnowana nazwiskiem Beara Gryllsa, która na trwałe zapisała się w historii outdooru.
| Długość ostrza | 17 mm |
|---|---|
| Kombinerki | Nie |
| Przecinak do drutu | Nie |
| Obciskacz do izolacji | Nie |
| Przyrząd do zdejmowania izolacji | Nie |
| Gniazdo na bity | Nie |
| Nożyczki | Nie |
| Etui w zestawie | Nie |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Stal ostrza | 7Cr17 |
| Pilnik | Nie |
| Piła | Nie |
| Otwieracz do puszek | Nie |
| Otwieracz do kapsli | Nie |
| Miarka | Nie |
| Korkociąg | Nie |
| Materiały | Stal |
| Długość | 55 mm |
| Waga | 18,4 g |
| EAN | 1000000193817 |
| Kod producenta | 19381 |
| Producent | Gerber Gear |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 2
-
-
Świetna sprawa dla osób które chcą mieć kawałek ostrza w każdej sytuacji. Przypięty z kluczami jest najlepszym ostrzem EDC. Oczywiście nigdy nie zastąpi scyzoryka ale pozostanie doskonałym uzupełnieniem codziennego ekwipunku. Uważajcie przy rozpakowywaniu. Mój brat, który dostał taki właśnie prezent pod choinkę pośpieszył się z rozpakowywaniem i przeciął linkę klipsa która zaplątała się między warstwy tektury. Niby to nie problem bo można ją zastąpić inną, ale w tej cenie produktu oczekuje się większego zaangażowania na etapie kontroli jakości w samej fabryce ale także obsługi sklepu w który dostarcza produkt klientowi na końcu łańcucha.
Brak opinii