Nóż o konstrukcji Half Tang z głownią o profilu Clip-Point wykonaną ze stali nierdzewnej. Ostrze z płaskim szlifem zakończone zostało ściętym i stępionym czubkiem, co znacznie poprawia bezpieczeństwo podczas pracy. Ergonomicznie wyprofilowana rękojeść z wytrzymałego tworzywa zwiększa stabilność chwytu.
W zestawie znajduje się kabura z klipsem wykonana z tworzywa sztucznego, która ułatwia przechowywanie i transportowanie noża. Jaskrawy kolor kabury pozwala na szybkie zlokalizowanie noża wśród ekwipunku lub w terenie.
Dane techniczne
Kolor: Orange
Długość głowni: 95 mm
Stal: nierdzewna
Rękojeść: tworzywo sztuczne
Długość całkowita: 215 mm
Waga: 122 g
Producent: Bahco, Szwecja
| Typ noża | Z głownią stałą |
|---|---|
| Styl | Ogólnoużytkowy |
| Długość głowni | 95 mm |
| Profil głowni | Clip-Point |
| Rodzaj ostrza | Gładkie |
| Odporność na stępienie | Niska |
| Odporność na korozję | Bardzo dobra |
| Typ blokady | Ostrze stałe |
| Długość całkowita | 215 mm |
| Stal ostrza | Nierdzewna |
| Sposób otwierania | Ostrze stałe |
| Materiał rękojeści | Tworzywo sztuczne |
| Klips do noszenia | Nie |
| Kabura w komplecie | Tak |
| Waga | 122 g |
| EAN | 7314150453078 |
| Kod producenta | 2446-SAFE |
| Producent | Bahco |
| EAN |