Nóż bardzo dobrze wykonany. Kupiłem drugi bo zachwycił mnie pod każdym względem, a jestem posiadaczem około 20 szt różnych noży. Porządna kabura ze zbijakiem, krzesiwem i diamentową osełką. Używam noża od około roku i nigdy nie zawiódł. Gorąco polecam!
Nóż survivalowy o konstrukcji Full Tang. Głownia o profilu Drop-Point wykonana została ze stali nierdzewnej 7Cr17 zahartowanej do twardości 57 HRC, charakteryzującej się wysoką odpornością na korozję.
Ergonomicznie profilowana rękojeść zrobiona jest z termoplastycznego tworzywa ABS. Dodatkowe podcięcie na palec wskazujący w rękojeści zapewnia pewny chwyt podczas pracy z narzędziem. Na końcu rękojeści znajduje się otwór na smycz lub linkę. Nóż jest wyposażony także w zbijak do szyb, po odkręceniu którego można wymontować klingę.
Codzienne przenoszenie noża ułatwia kabura wykonana z tworzywa sztucznego z montażem do pasa. Kabura wyposażona jest w przecinak, osełkę diamentową oraz krzesiwo.
Dane techniczne
Kolor: Black
Długość głowni: 115 mm
Grubość głowni: 5 mm
Stal: 7Cr17
Rękojeść: ABS
Długość całkowita: 199 mm
Waga: 199 g
Waga z kaburą: 342 g
Producent: Ganzo, PRC
| Typ noża | Z głownią stałą |
|---|---|
| Styl | Survival-outdoor |
| Długość głowni | 115 mm |
| Grubość głowni | 5 mm |
| Profil głowni | Drop-point |
| Rodzaj ostrza | Gładkie |
| Odporność na stępienie | Średnia |
| Odporność na korozję | Dobra |
| Typ blokady | Ostrze stałe |
| Długość całkowita | 199 mm |
| Stal ostrza | 7Cr17 |
| Sposób otwierania | Ostrze stałe |
| Materiał rękojeści | Tworzywo sztuczne |
| Klips do noszenia | Nie |
| Kabura w komplecie | Tak |
| Waga | 199 g |
| EAN | 6955800402964 |
| Kod producenta | G8012-BK |
| Producent | Ganzo |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 3
-
-
bardzo dobry nóż, idealny na wędrówki lub wędkowanie, ma wszystko, czego potrzebujesz. naprawdę solidny, jakość tego noża jest niesamowita. jeśli szukasz noża typu „wszystko w jednym”, to jest ten, który warto kupić
-
Świetny nóż super wykonany miłe zaskoczenie, ze za tak niewielkie pieniądze otrzymujemy produkt który wygląda jakby kosztował 2 razy tyle do tego osełka i świetna pochewka.
Brak opinii