Kawał noża idealny do codziennego stosowania w ciężkich warunkach.
Nóż Fighter Knife SP6 Spec Plus został zaprojektowany z myślą o zastosowaniach militarnych oraz survivalowych.
Głownia noża o profilu clip-point została wykonana ze stali węglowej 1095 pokrytej czarną powłoką epoksydową chroniąca przed rdzą oraz refleksami światła.
Rękojeść wykonano z kratonu, posiada obustronny jelec oraz otwór na linkę zabezpieczającą na końcu. Antypoślizgowa konstrukcja pozwala bezpiecznie pracować z nożem nawet mokrymi lub obłoconymi rękami.
W zestawie otrzymujemy pochwę z materiału Cordura ze skórzanymi wstawkami.
Dane techniczne
Stal: węglowa 1095, 53-58 HRC
Długość ostrza: 200 mm
Grubość ostrza: 4,8 mm
Rękojeść: Kraton
Długość całkowita: 330 mm
Waga: 312 g
Producent: Ontario, USA
| Typ noża | Z głownią stałą |
|---|---|
| Styl | Militarno-taktyczny |
| Długość głowni | 200 mm |
| Grubość głowni | 4.8 mm |
| Profil głowni | Clip-Point |
| Rodzaj ostrza | Gładkie |
| Odporność na stępienie | Bardzo dobra |
| Odporność na korozję | Średnia |
| Sposób otwierania | Ostrze stałe |
| Materiał rękojeści | Elastomer Kraton |
| Klips do noszenia | Nie |
| Kabura w komplecie | Tak |
| Waga | 312 g |
| EAN | 071721083252 |
| Kod producenta | 8325 |
| Producent | Ontario |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 4
-
-
Posiadam od dwóch lat już tego giganta, super trzyma ostrość, mocna konstrukcja, idealny do działań Survivalowe leśnych
-
Wytrzymały, nóż, dobry do survivalu, i innych działań taktyczno leśnych, w komplecie bardzo fajna kabura Polecam :)
-
Świetny nóż!!!Bardzo ostry i wytrzymały!!!Doskonale wykonany!!!Idealny do ciężkich prac!!!Przednie dosłownie wszystko!!! Gorąco polecam!!!Udany zakup!!!
Brak opinii