Najlepsze rzutki z mojej kolekcji. Najwięcej zabawy w rzucaniu, ilość noży również duża. Karton/drewno przebija bezproblemowo, raz nawet omyłkowo ebił mi się w ścianę haha. Jeszcze ich nie ostrzyłem ale bardzo odporne na stępienie. Wyważenie również idealne, choć bardziej do non-spin technik rzucania
Zestaw dwunastu noży do rzucania stylistyką, nawiązujących do klasycznej japońskiej broni kunai. Każdy z noży cechuje się bardzo dobrą jakością wykonania, wytrzymałością i dobrym wyważeniem. Głownia noży wykonana została ze stali nierdzewnej.
Oplot rękojeści został wykonany z linki w kolorze czarnym. W komplecie dołączone zostało etui z nylonu.
Dane techniczne
Długość pojedynczego noża: 216 mm
Waga pojedynczego noża: 65 g
Producent: Master Cutlery, PRC
| Typ noża | Z głownią stałą |
|---|---|
| Styl | Militarno-taktyczny |
| Długość głowni | 216 mm |
| Grubość głowni | mm |
| Profil głowni | Sztylet |
| Rodzaj ostrza | Gładkie |
| Odporność na stępienie | Niska |
| Odporność na korozję | Bardzo dobra |
| Typ blokady | Ostrze stałe |
| Długość całkowita | 216 mm |
| Stal ostrza | Nierdzewna |
| Sposób otwierania | Ostrze stałe |
| Materiał rękojeści | Paracord |
| Klips do noszenia | Nie |
| Kabura w komplecie | Tak |
| Waga | 65 g |
| EAN | 805319051787 |
| Kod producenta | RC-086-12 |
| Producent | Master Cutlery |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 9
-
-
produkt spełnia oczekiwania a nawet je przewyższa ,polecam
-
Produkt wart zakupu, fajny zestaw do rzucania we dwoje.
-
Poręczny zestaw rzutek do wygodnego przenoszenia, nie są za mienie więc nie wyginają się jak plastelina ale klasycznie sznurki się rozwijają. W tej cenie super produkt polecam.
-
Pokrowiec wykonany solidnie sam nóż również jedyna wada to taka że oplot bardzo szybko się rozwalił
-
Pokrowiec wykonany solidnie same noże również jedyne zastrzeżenie miałbym do oplotu rękojeści po prostu po kilku rzutach sznurek się rozwija
-
Dobra jakość.
-
Kupiłem je kilka dni temu, za tą cenę nic lepszego nie dostaniemy, noże przychodzą w ładnym pokrowcu delikatnie nasmarowane olejkiem, widać że uczciwie zrobione, naprawdę polecam
-
Noże przyszły do mnie niedawno i już jak pierwszy raz wziąłem je do ręki, zrobiły na mnie wielkie wrażenie. Jak za taką cenę, to jest promocja. Jeżeli jesteś początkujący lub średniozaawansowany polecam.
Brak opinii