Zgadzam się z przedmówcami że oplot zobaczymy na nożach tylko przy otwarciu opakowania, jednak nie ma żadnego problemu żeby umieścić tam swojego paracorda. Co do rzutów, ciężko mi się wypowiedzieć. Na pewno potrzebuję treningu :)
Zestaw trzech noży przeznaczonych do rzucania. Każdy z noży cechuje się bardzo dobrą jakością wykonania, wytrzymałością i doskonałym wyważeniem. Ostrza wykonane ze stali nierdzewnej są czernione co zapobiega powstawaniu refleksów świetlnych na ich powierzchni.
Oplot rękojeści wykonany z linki w kolorze czerwonym. W komplecie pochwa z cordury z mocowaniem do pasa.
Dane techniczne
Długość pojedynczego noża: 165 mm
Waga: 170 g (cały zestaw)
Producent: Master Cutlery, USA
| Typ noża | Z głownią stałą |
|---|---|
| Styl | Rzutka |
| Długość głowni | 80 mm |
| Grubość głowni | 3 mm |
| Profil głowni | Sztylet |
| Rodzaj ostrza | Gładkie |
| Odporność na stępienie | Niska |
| Odporność na korozję | Bardzo dobra |
| Typ blokady | Ostrze stałe |
| Stal ostrza | Nierdzewna |
| Sposób otwierania | Ostrze stałe |
| Materiał rękojeści | Stal |
| Klips do noszenia | Nie |
| Kabura w komplecie | Tak |
| Waga | 30 g |
| EAN | 805319217626 |
| Kod producenta | RC-086-3R |
| Producent | Master Cutlery |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 27
-
-
Przyzwoite noże do rzucania, w sam raz na początek. Szkoda, że oplot nie trzyma się lepiej. Wystarczyło jednak kilka kropel dwuskładnikowej epoksy w newralgicznych miejscach i teraz prędzej ja zejdę niż oplot. Mimo wszystko polecam
-
Dobrze wykonane, wygodna rękojeść
-
Rzutki są bardzo lekkie ale na bliskie dystanse nie sprawia to problemu. Oplot odpada po kilku rzutach, przez co tracą trochę na wyglądzie. Poza tym dobrze latają i się wbijają. Na początek przygody z rzucaniem nożami mogą być.
-
Za lekkie. Bardzo szybko się tępią. Sznurek odplątał się po kilku rzutach.
-
dobra jakość za małe pieniądze
-
Dobrze wykonane noże. Polecam
-
Dobre rzutki jak za tą cenę,dobrze wyważone, cena w sam raz
-
Oplot poluzował się po 10 rzutach, myślę że jeśli ktoś chce rozpocząć przygodę z rzucaniem nożami to dobry wybór.
-
Dobrze się rzuca , tylko łatwo te noże zgubić. Polecam !!!!
-
Fajne noże tylko sznurki się szybko rozwiązują.
-
Kiepsko wyważone , sznurek na rękojeści się odwiązuje
-
Generalnie bardzo dobre rzutki, jedyny minus to oplot, ale to nie problem ważne, że stal ok i cena.
-
Polecam w miarę dobre rzutki do tego jeszcze Pas na nie dosyć lekkie jak za taką cenę brać.
-
Do naostrzenia i wymiany oplatu po zakupie
Brak opinii